Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Leaknutý trailer představuje novinky, které čekají hráče v druhé sezóně Call of Duty: Modern Warfare (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Po teaseru na druhou sezónu multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare z minulého týdne jsme se konečně dočkali i delšího traileru – zatím však jen leaknutého. Informaci o leaku přinesly i weby CharlieIntel a Dexerto a jak mnozí hráči předpovídali, do hry opravdu dorazí i mapka Rust, známá z předchozích dílů série společně s postavou poručíka Ghosta, dalšími novými mapami, dvěma zbraněmi a samozřejmě výzvami, které přinese battle pass se svou stovkou tierů. 

Začátek sezóny s pořadovým číslem dva je naplánován na 11. února (přesný čas zatím oznámen nebyl) a dorazí na všechny platformy současně. Call of Duty: Modern Warfare vyšlo 25. října 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

• Zdroje: charlieintel.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22