Obnovit stránku

Luigi's Mansion 2 Select - Nintendo 3DS

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
479 Kč
396 Kč bez DPH

Luigi's Mansion 2 Select - Nintendo 3DS

Luigi’s Mansion: Dark Moon je nepřímým pokračováním hry Luigi’s Mansion z Nintenda GameCube. Jedná se o akční titul, ve kterém Mariův bratr, Luigi, bojuje proti duchům. To celé v typické grafice Nintendo a s velkým důrazem na humor. Celý počin by se dal označit jako Ghostbusters podle Big-N.
 
?

Úrovně


V této hře navigujete Luigiho skrz několik strašidelných vil, které obsadili duchové. Ti nikomu neubližují, ale ukrývají leckteré tajemství a Luigimu jeho úkol určitě neusnadní.

Aby je Luigi mohl polapit, má k dispozici jednak speciální vysavač Poltergeist 5000 a jednak speciální Nintendo DS, na kterém má mapu a přes který může udržovat kontakt s profesorem E. Gaddem, který Luigiho postupně teleportuje do jednotlivých obsazených vil.

Duchy musíte nejdříve odhalit. Někteří se ukrývají v předmětech, pod kobercem a jiné musíte nejprve oslnit svoji baterkou. K jiným se dostanete třeba až po vyřešení menší hádanky.
 
?

Ovládání


Tato čistě singleplayerová hra využívá takřka všech ovládacích prvků Nintenda 3DS. Luigi se ovládá analogovým Circle Padem a kamera se v trojrozměrném prostoru ovládá sama. Akce se vyvolávají akčními tlačítky, nicméně místy naleznou využití také zabudované pohybové senzory.
 
Ty budete používat především pro rozhlížení, pokud se budete dívat skrze škvíry či zámky ve dveřích anebo pro zaměřování sací trubice od vysavače. Na dotykovém displeji konzole máte vždy přehled o zadaných úkolech, statusech a o mapě daného okolí či domu.


?
 
?

Audiovizuální stránka


Titul je zpracován kompletně ve 3D, podobně jako by se jednalo o konzolovou hru. Stejně tak se povedl i stereoskopický 3D Efekt, který se dokonce nerozsypává ani při používání pohybových senzorů konzole.
 
Ale ještě pozoruhodnější než povedená grafika je soundtrack tohoto titulu, který vytváří spolu se světelnými efekty skvělou atmosféru jak při průzkumu domu, akčních scénách, tak při humorných rozhovorech s profesorem E. Gaddem.


?
5,0
Hodnotil 1 zákazník
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Hodnocení PEGI

Věkové omezení 7 let

Verze

Platforma 2DS/3DS - krabice
Edice Základní
Exkluzivita/Typ Exkluzivní

Série

Herní a filmové série Super Mario

Platforma / Licence

Typ Hra
Platforma Nintendo 3DS / 2DS
Licence Krabicová

Žánr

Žánr RPG, Adventura, Logická
Téma/Subžánr Plošinovky

Virtuální realita

Typ Nepodporováno

Multiplayer

Multiplayer LAN - Domácí síť

Lokalizace

Textová lokalizace EN , DE , RU , FR , ES , IT
Zvuková lokalizace EN
Kód:  MU121
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  045496476717
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12