Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

MMA zápasník Forge je mrtev, ať žije nájemný vrah Revenant (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Zápasník MMA James „The Forge“ McCormick, jenž měl být jednou z dalších postav Apex Legends, na bojiště nakonec nedorazí. Během „živého“ rozhovoru totiž nenadále skonal díky zásahu robotického zabijáka Revenanta, který svou čepelí utnul kariéru svalnatého šampiona dříve, než mohla pořádně začít, čímž se fakticky sám přihlásil do arény Apex Legends, ve které bojují o život jen ti nejlepší.

Aby hráčům vývojáři tuto postavu více přiblížili, v minulých dnech vypustili nový trailer, ve kterém máme možnost vidět Revenanta při plnění jedné z jeho mnoha zakázek pro společnost Syndicate. Cílem jeho útoku je Marcos Andrade, který se spolu se svou manželkou aktivně účastní divokých operací, jež se moc nezamlouvají některým korporacím univerza Apex Legends. Během jeho eliminace lze spatřit nejen schopnosti nového šampiona spolu s jeho budoucí nemesis, jíž bude jistě mladá dívenka, ale také stav jeho mysli, která bojuje sama se sebou. Revenant má občas pocit, že je stále člověkem, jelikož se jeho mozek nachází v útrobách stroje. Season 4, nazvaná Assimilation, začne 4. února 2020. Apex Legends vyšel 4. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Apex Legends Season 4 – Assimilation Launch Trailer

• Zdroje: YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB2