Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Do Mortal Kombat 11 přichází Joker a přináší dobrou náladu a přátelství (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Vydavatel Warner Bros. Interactive Entertainment dnes vypustilo gameplay trailer pro usměvavého „guest“ hrdinu, který se objeví v krvavé mlátičce Mortal Kombat 11. Nejde o nikoho jiného než o superpadoucha z DC univerza – Jokera. Ten s sebou přináší dobrou náladu a obří ceduli s nápisem FRIENDSHIP, která vás dokáže rozetnout vedví.

Friendship je v podstatě takové přikývnutí na dobu, ve které ještě z Mortal Kombat fatalit někteří omdlévali hrůzou, takže existovala možnost takzvané Friendship-lity, jež byla mnohem… přátelštější a zahřála u srdce, protože přesně tohle sérii Mortal Kombat chybělo. Trailer, jako obvykle, ukazuje řadů nových chvatů a komb, která budete s Jokerem moci využívat (obzvlášť roztomilý je plyšový Batman s pistolí v puse).

Joker bude dostupný ke stažení 28. ledna 2020 v rámci Early Access a 4. února pro ostatní. Mortal Kombat 11 vyšlo 23. dubna 2019 na PC, PS4, Xbox One a 10. května na Switch.

Mortal Kombat 11 Kombat Pack - The Joker Official Gameplay Trailer

• Zdroje: Eurogamer

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB30