Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Na konci března na Epic Games Store zastavíme hordy nemrtvých (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Vypadá to, že Epic Games zdvojnásobuje svou aktivitu a kromě toho, že teď zakládá své vlastní vydavatelství, přidává také free hru navíc do své klasické čtyřky (někdy trojky). Od včerejška máme možnost zdarma stahovat výbornou adventuru Figment, metalovou akční šílenost Tormentor X Punisher a kooperativní zombárnu z minulého roku World War Z. Na začátku dubna pak budete řešit záhadu v atmosférické Gone Home a zachraňovat planetu v akční adventuře Hob.

Epic Games Store; screenshot: logo

Figment – dostupné od 26. března do 2. dubna

Figment od Bedtime Digital Games je surreální akční adventura, jež se odehrává v prostředí lidské mysli. Ujmete se role takzvaného Dustyho, který reprezentuje jakýsi rozčarovaný „hlas odvahy“ a poputujete do různých částí mysli. Vaším úkolem bude zjistit, proč se, po dlouhé odmlce, myšlenky daly znovu do pohybu. Abyste si o hře udělali lepší obrázek, je třeba ji vyzkoušet na vlastní prsty. Zážitek z hraní navíc umocňuje perfektní audiovizuál a vaše vždy optimistická okřídlená společnice Piper, která vás na cestě bude doprovázet. Figment vyšlo na PC, PS4, Switch a iOS 22. září 2017.

Figment - Launch Trailer

World War Z – dostupné od 26. března do 2. dubna

World War Z od Saber Interactive je co-op střílečka, ve které kosíte nemrtvé po stovkách a inspiraci si bere z úspěšné série Left 4 Dead. Zde máte navíc na výběr z šesti různých herních tříd, které se od sebe liší jak hratelností, tak i výzbrojí, jež mají k dispozici. Týmova spolupráce je zde nanejvýš důležitá. Bez ní vás horda zombíků velmi rychle převálcuje, a to také proto, že ve World War Z nejsou nemrtví klasické mátonohy, ale rychlé a vražedné stvůry. Poslední update navíc povoluje cross-play mezi PC a Xbox One (PS4 by mělo v budoucnu následovat), takže o spoluhráče by neměla být nouze. World War Z vyšlo na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2019.

World War Z - Launch Trailer

Tormentor X Punisher – dostupné od 26. března do 2. dubna

Vítejte na planetě „Fuck You“! Tormentor X Punisher od E-Studio je top-down pixel-artová střílečka, ve které vraždíte démony. Hodně démonů. Všechno (včetně hráče samotného) může umřít na jeden zásah, takže když budete přebíjet svůj samopal, nezapomeňte zároveň pálit z brokovnice pro zvýšení šance na přežití. Sbírejte nové vybavení, upgradujte unikátní skilly, a pokud se budete cítit osamělí, můžete do téhle šílenosti přizvat i kamaráda díky lokálnímu co-opu. Tormentor X Punisher je jednoduše dílko, při kterém odložíte mozek na noční stolek, abyste mohli nerušeně pomlít tuny démonů. Titul vyšel na PC 2. července 2017.

Tormentor X Punisher Launch Trailer

Hob – dostupné od 2. do 9. dubna

Akční adventura Hob od Runic Games (série Torchlight) poněkud vybočuje z žánru ARPG, který studio preferuje u série Torchlight. Titul se zaměřuje na protagonistu vybaveného zvláštní rukavicí, díky které budete řešit rozličné puzzly, posílat nepřátelé na věčnost a také „opravovat“ umírající svět, ve kterém se děj odehrává. Rukavice funguje také jako speciální klíč, kterým můžete zvedat či snižovat celé části světa a tím si i otevírat nové přístupové cesty. Hob vyšel na PC a PS4 26. září 2017 a 17. dubna na Switch.

Hob | Launch Trailer

Gone Home – dostupné od 2. do 9 dubna

V Gone Home od studia The Fullbright Company se coby protagonistka Katie vracíte do rodného domu a nacházíte jej prázdný. Jedná se o explorativní adventuru zaměřenou na puzzly a jiné hádanky, jež vám pomohou odkrýt záhadu pustého baráku. Většinu příběhové linky musíte nalézt sami tím, že budete pečlivě procházet každičký kout opuštěného domu. Takže se obrňte trpělivostí, jelikož tahle příběhová adventura rozhodně stojí za vaši pozornost. Gone Home vyšlo 15. srpna 2013 na PC, 12. ledna 2016 na PS4 a Xbox One, 6. září 2018 na Switch a 11. prosince 2018 na iOS.

Gone Home - Launch Trailer

• Zdroje: Epic Games

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23