Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Na PAX East budou odhaleny první gameplay záběry z Baldur's Gate 3 (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Když všem RPG veteránům a milovníkům počítačových fantasy světů studio Larian oznámilo, že pracuje na pokračování jedné z nejoblíbenějších CRPG sérií, zřejmě v té době teklo mnoho slz radostí a všichni domácí křečci vypískli nadšením – Baldur's Gate 3 je ve vývoji a dělají na něm kluci a holky z Larian Studios, kteří si v herním světě vydobyli pořádné renomé hlavně díky setsakra zábavným Divinity: Original Sin 1 a 2.

Značka by tedy měla být v dobrých rukou, ale prozatím jsme, kromě několikaminutového CGI filmečku z Baldur's Gate 3, neviděli žádný gameplay. To se má 27. února změnit, což nám s entuziasmem jemu vlastním v příspěvku níže oznamuje zakladatel studia Swen Vincke. Z eventu PAX East v Bostonu by se navíc mělo vše streamovat na YouTube v 21:00 (našeho času), takže bychom o nic neměli přijít. Oznámení zároveň doprovází několik záběrů z mocap produkce a na konci nám na rozloučenou zaryčí drak, ale nás především zajímá, jestli se opět dočkáme kamarádství, dobrodružství a ocele na ocel. Prostě těch věcí z legend!

Baldur's Gate 3 prozatím nemá stanovené datum vydání. Dočkat bychom se jej měli na PC a Google Stadia.

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13