Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Na Valentýna vydaný trailer Stranger Things 4 naznačuje návrat starého známého (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Seriál Zaklínač rozhodně není jedinou televizní show, která přilákala společnosti Netflix nové diváky. Nemálo úspěšným projektem je také nesmírně vydařená série Stranger Things, která má za sebou už tři sezóny, skrze něž jsme měli možnost vidět vývoj života na americkém maloměstě Hawkins poté, co se na scéně objeví tajemné monstra z jiných dimenzí a úkazy, které lze skutečně jen těžko vysvětlit. Hlavními aktéry celého příběhu je šestice dospívajících, jež se musí vypořádat jak se samotným dospíváním, tak i s výpady tajemna, v čemž jí pomáhají nejen jejich sourozenci, ale též místní šerif Jim Hopper (David Harbour).

Valentýnský trailer Stranger Things 4 s názvem „From Russia with love…“ nás nebere nikam jinam než do Ruska, kde skupinka vězňů ve vánici pracuje na železnici pod dozorem těžce ozbrojených vojáků. Shodou okolností je mezi pracanty také vlasů zbavený Jim Hopper, jehož osud byl po skočení třetí řady neznámý. Podle všeho je však tento drsný hrdina zpět. Stranger Things 4 aktuálně nemá stanoveno datum premiéry, vzhledem k vypuštění tohoto krátkého videa však k jeho určení dojde pravděpodobně brzy.

Stranger Things 4 | From Russia with love… | Netflix

• Zdroje: YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22