Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Námořní tahovka Port Royale 4 dostala datum vydání (NOVINKA)

• Autor: Ondřej Zeman

Ještě nedávno nebylo vůbec jisté, zda k nám letos Port Royale 4 vůbec dorazí. Řada odkladů výrazných AAA her naznačovala, že by na naše disky mohl připlout až v roce 2021. Nakonec to však vývojáři zřejmě stihnou, protože stanovili datum vydání. Kdy si jejich hru zahrajeme, a zda tu bude příležitost jí otestovat před vydáním, vám poví naše novinka.

i

Hledáte recenzi na Port Royale 4? Klikněte na odkaz.

Port Royale 4; screenshot: rum
Alza Magazín

Port Royale 4 (hra) | Port Royale (IP)

Strategie Port Royale 4 je součástí herní série Port Royale. Titul vyvíjí studio Gaming Minds a vydává společnost Kalypso Media. Hra vychází 25. 9. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Switch bez české lokalizace. Hra neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze 

Ostrému vyplutí Port Royale 4 bude předcházet beta

Když jsem psal naší poslední novinku ohledně Port Royale 4, skutečně jsem moc nepočítal s tím, že by k nám tento kousek mohl dorazit už letos. Hra totiž nevypadala technicky moc vyladěně, což mě vedlo k myšlence, že by vůbec vzhledem k aktuální situaci nevadilo, kdyby došlo k citelnějšímu odkladu, v jehož rámci by jí autoři vylepšili tak, aby odpovídala alespoň trošku současným trendům. Nakonec se však podle nejnovějších informací rozhodli, že to přeci jen zkusí už tento rok. Port Royale 4 by mělo vyjít už v září, přesněji řečeno 25. 9. 2020, což osobně považuji za zajímavý krok. V dané době totiž často vycházejí podobně laděné projekty, díky čemuž se může stát, že se tento kousek ztratí mezi výraznější konkurencí.

Port Royale 4 - Beta Trailer (UK)

Na výlet po Karibiku se v Port Royale 4 budete moci vydat už před vydáním v rámci uzavřené bety, která je určená pro kupující.

Vývojářům je zřejmě jasné, že se jejich šance na úspěch tímto krokem mírně snižují, a tak přicházejí s tahem, kterým chtějí hráče nalákat ke koupi. Těm, kteří si Port Royale 4 objednají na PC už nyní, bude instantně dán přístup do uzavřené bety. K dispozici v ní budete mít výukové mise, kampaň za Španělsko, a také volný režim s čtyřmi hratelnými třídami, v jehož rámci se budete moci pustit do objevování Karibiku, který má být plný pirátských a obchodních lodí. Tento předběžný přístup by měl s vysokou pravděpodobností trvat až do vydání, takže pokud se vám komplet líbí, budete si ho moci vychutnat plnými doušky už v těchto dnech. Jestliže patříte spíše mezi jedince toužící po hotových hrách, finální verze Port Royale 4 dorazí 25. září 2020 na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

• Zdroje: kalypsomedia.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB28