Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nejnovější expanze pro Age of Wonders: Planetfall přinese agresivní ještěry (NOVINKA)

• Autor: Ondřej Zeman

Hry, za nimiž stojí vydavatelská společnost Paradox Interactive, patří mezi díla, která jsou i po vydání neustále posouvána kupředu za pomoci bezplatných expanzí a placených datadisků. Age of Wonders: Planetfall v tomto ohledu není žádnou výjimkou a neliší se od jiných kousků, jež má tento vydavatel pod palcem. Po velmi povedeném rozšíření Revelations do něj v brzké době zamíří DLC Invasions. Co vše o něm víme, vám poví naše novinka.

Age of Wonders: Planetfall; screenshot: Voidbringer
Alza Magazín

Age of Wonders: Planetfall – Revelations (hra) | Age of Wonders (IP)

Revelations je tahová strategie a první DLC pro hru Age of Wonders: Planetfall, pátý díl herní série Age of Wonders. Titul vyvíjí Triumph Studios a vydává společnost Paradox Interactive. Hra vychází 19. 11. 2019 na PC, PS4 a Xbox One bez české lokalizace. Hra obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze Age of Wonders: Planetfall

Nová NPC frakce bude v Age of Wonders: Planetfall aktivně pracovat s DNA zvířat

Jednou z primárních novinek, jež expanze Invasions přinese, bude hratelná rasa chladnokrevných ještěrů Shakarn. Historie tohoto druhu je podle slov vývojářů velmi pestrá. Po většinu času se však zabývali bojem a obsazováním světů, jež nebyly schopné odolat jejich náporu. Lidé se s nimi až doposud nesetkali, protože se lodě tohoto po boji bažícího národa pohybovaly převážně mimo hranice kontrolované lidskou federací Star Union. Spojené vesmírné síly jsou však v momentu, kdy je nám Age of Wonders: Planetfall nabídnut už dávno minulostí, což dává ještěrkám prostor k tomu, aby se pustili do útoku a podmanili si vesmír za pomoci agresivní pěchoty a infiltrátorů, jejichž jediným cílem je hledání slabin a kradení technologií, jež by pomohly jejich bratrům v boji s obyvateli jednotlivých světů.

Age of Wonders: Planetfall INVASIONS - Announcement Trailer

Shakarn se stanou v Age of Wonders: Planetfall – Invasions rasou útočící ze stínů.

Rasa Shakarn nebude jediným prvkem, který bude v rámci vydání Invasions do Age of Wonders: Planetfall přidán. Posílena budou také neutrální NPC, k nimž se přidá národ Therianů, kteří pod vedením tajuplného jeleního vůdce experimentují se zvířecí DNA, což z nich dělá nepřátele schopné v boji použít nejeden nečekaný trumf. Při své kolonizaci světů se vám však do cesty nepostaví jen tito mutanti. Vloženi do hry mají být také Voidbringers, s nimiž se hráč bude muset vypořádat v pozdních etapách hry. Prakticky se má jednat o druh ignorující veškerou komunikaci. Buď jej zničíte, nebo vaší civilizaci pohltí za pomoci nekonečných hord monster neznajících slitování.

Age of Wonders: Planetfall – Invasions podobně jako jeho předchůdce základní hru obohatí nejen o nové druhy, ale též o herní mechanizmy, mezi nimiž nebudou scházet třeba čerstvé náhodné události zasahující do průběhu bitev. Setkat se podle všeho bude možné se superbouří, vzestupu pirátů, či solárními plameny pohlcujícími bojiště. Těšit se podle tiskové zprávy můžeme také na unikátní režim pro více hráčů, který postaví několik jedinců proti jednotlivci s už fungující říší, kterou bude třeba zničit. Age of Wonders: Planetfall – Invasions by na PC, PlayStation 4, a Xbox One mělo dorazit 26. května, kdy se podle vývojářů toto univerzum promění k nepoznání.

• Zdroje: Tisková zpráva, forum.paradoxplaza.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23