Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nejnovější trailer seriálu Star Wars: The Clone Wars slibuje návrat Ahsoky Tano (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Fanoušci seriálu Star Wars: The Clone Wars se po několika letech konečně dočkali slibované sedmé sezóny, která je momentálně své polovině. Televizní pořad vysílaný exkluzivně streamovací službou Disney+ se svým divákům připomíná TV spotem věnovaným oblíbené postavě Ahsoce Tano, která tak oficiálně oznamuje svůj návrat do show. Ukázku a další info naleznete v článku.

Star Wars: The Clone Wars; screenshot: Ahsoka Tano

Ahsoka Tano se vrací

Příběh Ahsoky Tano, bývalé učednice Anakina Skywalkera a členky řádu Jedi, se v 7. sezóně seriálu The Clone Wars dočká pokračování. Podle nejnovějšího TV spotu to vypadá, že se zatím neznámým způsobem ocitne na planetě Coruscant a tam se se svými novými přáteli zaplete do problémů s místním podsvětím.

Star Wars: The Clone Wars | Official TV Spot | Disney+

Ahsoka Tano je zpátky!

Ukázka toho z děje neprozrazuje moc, spíš jen decentně vnadí na návrat jedné z nejoblíbenějších postav tohoto seriálu a slibuje další rozvoj jejího osudu. Planeta Coruscant nám podle aktuálních záběrů v dalších Star Wars: The Clone Wars zřejmě ukáže svou odvrácenou tvář, vypadá to ale, že i přesto Ahsoka Tano ze své dobrosrdečné povahy nic neztratí. Nejnovější 5. epizoda seriálu v pořadí ponese název Gone With a Trace a na Disney+ dorazí 20. března 2020.

• Zdroje: YouTube, Star Wars

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22