Obnovit stránku

Niceboy ORYX K600

-43%
Akční cena
2 990 Kč
1 690 Kč
1 397 Kč bez DPH

Niceboy ORYX K600

Niceboy uvádí novou sérii herního příslušenství s označením ORYX, které je na míru přizpůsobeno nadšeným gamerům. Herní mechanická klávesnice Niceboy ORYX K600 se řadí mezi nejvyšší model. Disponuje propracovaným designem s odolnou kovovou konstrukcí, špičkovými OUTEMU red spínači a stylovým RGB podsvícením. Nechybí ani funkce anti-ghosting, tlačítko pro uzamčení klávesy Windows či vlastní software pro nastavení podsvícení a konfiguraci maker.

Klíčové vlastnosti herní klávesnice Niceboy ORYX K600

 • Kvalitní drátová mechanická klávesnice
 • OUTEMU red spínače
 • Nastavitelné RGB podsvícení 
 • Odolná kovová konstrukce
 • Plný anti-ghosting (N-Key rollover)
 • Programovatelná makra
 • Software ORYX (v češtině)
 • Windows lock
 • Multimediální klávesy
 • Česká lokalizace kláves

Kvalitní mechanika

Herní klávesnice Niceboy ORYX K600 se pyšní kvalitním zpracováním s odolným kovovým povrchem, díky kterému je ideální pro nejnáročnější herní maratony. Klávesnice je osazena špičkovými mechanickými spínači OUTEMU red, které se postarají o dokonalou přesnost ovládání s výdrží až 50 milionů sepnutí bez snížení citlivosti. 

Nastavitelní RGB podsvícení

Stylové RGB podsvícení vytvoří tu pravou atmosféru pro vaše herní seance. K dispozici je velké množství přednastavených barevných a herních režimů či možnost konfigurace podsvícení přes software ORYX. Snadno tak nastavíte osvětlení pouze aktivních herních kláves, aby vás ostatní ovládací prvky nerozptylovaly.

Plný anti-ghosting a Winlock

Funkce anti-ghosting na všech klávesách spolehlivě registruje jejich současné stisknutí pro precizní provedení všech požadovaných pokynů. Díky tomu je zajištěna vysoká přesnost ovládání pro získání výhody nad vašimi protihráči během herní akce. K dispozici je také funkce pro uzamčení klávesy Windows pro zamezení její aktivace během bitevní vřavy.

Programovatelná makra

Herní klávesnici Niceboy ORYX K600 snadno nakonfigurujete přes dodaný software ORYX. Získáte tak možnost nastavení maker pro jednotlivé klávesy, vytváření profilů či ovládání RGB podsvícení. Program nabízí přehledné rozhraní a je plně lokalizován do češtiny.


Ergonomická opěrka zápěstí

Některé herní maratony se mohou protáhnout až na několikahodinové bitvy, takže ergonomie klávesnice je pro hráče velmi důležitá. Niceboy ORYX K600 disponuje pohodlnou zápěstní opěrkou s příjemnou povrchovou úpravou, která eliminuje únavu vašeho zápěstí a vy se tak můžete pustit do boje v plné síle.

Obsah balení

 • Klávesnice Niceboy ORYX K600
 • Návod k obsluze
4,9
hodnotilo 12 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Připojení Drátová
Rozhraní USB

Určení a výbava

Určení Herní
Výbava Podsvícené klávesy, Mechanické spínače, Multimediální klávesy

Uspořádání (Layout)

Lokalizace Česká
Typ kláves Klasické (Vysokoprofilové)
Enter Jednořádkový
Backspace Široký
Levý shift Široký

Barva

Barva Černá
Kód:  NCB001g3
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594182423730
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB13