Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nintendo si zaregistrovalo ochrannou známku Mario & Luigi (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Když minulý rok nečekaně zavřela krám na první pohled úspěšně vyhlížející vývojářská společnost AlphaDream, jen málokdo doufal v to, že se ještě dočkáme dalšího dílu u hráčů velmi oblíbené série Mario & Luigi. Společnost Nintendo, která měla s AlphaDream partnerský vztah, si naštěstí zřejmě uvědomila potenciál této značky, protože před několika dny zaregistrovala v Argentině ochrannou známku pro Mario & Luigi.

Její popis zveřejněný serverem LetsGoDigital naznačuje, že by se mohlo jednat o titul zaměřený nejen na nebývale dobře si vedoucí konzoli Nintendo Switch, ale též na další mobilní zařízení, která nemají nikterak malou hráčskou komunitu. O jaké dílo se ovšem bude jednat, a kdy k nám dorazí, zatím není jasné. Více nám řeknou až následující měsíce roku 2020, kdy nám mluvčí Nintenda jistě dodají detailnější informace o případném projektu ze světa Mario & Luigi.

Nintendo; screenshot: Mario & Luigi trademark

• Zdroje: nl.letsgodigital.org

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27