Obnovit stránku

Nosulus Rift

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Nosulus Rift

Kde jsou ty doby, kdy bylo hraní her pouze vizuálním zážitkem. Dnes už máme k dispozici nejen 3D brýle, ale také možnost zapojení dalšího ze smyslů – čichu. Zní to až neuvěřitelně, co jsou vývojáři schopni hráči nabídnout, ale je to tak. Tento produkt od společnosti Ubisoft posune hraní na zcela jinou úroveň, než jste byli doposud zvyklí. Při hraní hry totiž zapojíte i svůj čich a vaše zážitky se stanou nezapomenutými. V brzké době se tak můžete těšit na opravdu nevšední hraní. Pro více informací o produktu klikněte zde nebo zde pro informace z oficiálního zdroje.
Není ještě zcela jasné, kdy bude produkt možné zakoupit. Vy však máte možnost dozvědět se o produktu něco víc už teď. 

Klíčové vlastnosti

  • Posune hraní na zcela jinou úroveň
  • Pohodlné nošení
  • Skvěle zpracování
  • Intenzivní zážitek i po hře
  • Připravte se na celá spektra vůní a pachů

Vyvinuto prvotřídními experty

Na vývoji tohoto jedinečného přístroje, který vás bezesporu přenese do té nejpřesnější reality, se podíleli ti největší experti. Jedněmi z nich byli i odborníci s těmi nejcitlivějšími nosy, jež zkoumali lidské plyny. A tak vznikl nejvíce realistický produkt, Nosulus Rift. Pokud si myslíte, že vás nepříjemný zápach po dokončení hry opustí, jste na omylu. Tvůrci mysleli i na dohru. Budete muset očichat spousty jiných voňavých věcí, abyste se ho nadobro zbavili.

Intenzivní zážitek

Kvalitně zpracovaná maska umožňuje až překvapivě pohodlné používání. S tímto výrobkem na nos sice budete vypadat jak ňouma, ale zažijete nezapomenutelný zážitek při hraní. Třeba jedné z nejpotrhlejších her jakou je South Park. Aby váš hrdina procházel jednotlivými koly, je nutné si pořádně uprdnout, abyste ho dostali co nejvýš k obloze. Hrozné škodlivé plyny, které vás v průběhu hry doprovází z každým větším vysílením sílí a pochází z olejů uvnitř zařízení. Je to něco jako aromaterapická procházka peklem. Ještě nikdy jste neokusili tak intenzivní lidskou plynovou smršť z blízka. Připravte si nosy a vyzkoušejte Nosulus Rift na vlastní kůži.

Kód:  NOSUL1
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13