Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Overwatch si zahrálo už více než 50 milionů hráčů (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Po smutné zprávě o zrušení turnajů v Číně kvůli koronaviru tu pro vás dnes máme vcelku dobrou novinu. Titulu Overwatch se podařilo překonat hranici 50 milionů hráčů, kteří si jej mohli v průběhu minulých let zahrát (podle čtvrtletní zprávy pro investory společnosti Activision Blizzard), čímž se přiblížil například k úspěšné FPS Rainbow Six Siege, jež nedávno slavila 55 milionů hrajících jedinců. Oblíbené kompetitivní střílečce od Blizzardu v tomto ohledu zřejmě značně pomohla verze pro Nintendo Switch, díky níž se čísla vlastníků značně navýšila. Opomenout nelze ani snahu samotných vývojářů.

Ti v současnosti testují na zkušebních serverech patch 1.45, jehož primární novinkou má být vedle úpravy bezpočtu statistik přidání dočasného zabanování určitých hrdinů v kompetitivních zápasech, což je krok, který se fanouškům moc nezamlouvá, přestože k němu Blizzard přistoupil zřejmě za podobných podmínek, jako třeba k odstranění upraveného HUDu z Warcraft 3: Reforged – tedy právě kvůli výtkám hráčů. Pokud však bude hlas komunity dostatečně silný, je možné, že se vedení tohoto gigantu opět zalekne a v nadcházející v pořadí už 22. sezoně, se s tímto neoblíbeným aspektem nesetkáme. Jisté však není v současnosti nic. Overwatch vyšel 24. května 2015 na PC, Xbox One a PS4 a 15. října 2019 na Nintendo Switch.

Overwatch; screenshot: 55 miliónu

• Zdroje: us.forums.blizzard

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB03