Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Pátého Indiana Jonese nebude režírovat Steven Spielberg (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Jestli pátý díl legendární série Indiana Jones někdy vznikne, nebylo dlouho jasné. Ale o tom, že na režisérskou stoličku znovu usedne Steven Spielberg, o tom asi pochyboval jen málokdo. Jenže chyba lávky! Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že poprvé v historii této filmové značky se režie chopí někdo jiný. Kdo tedy popadne Indyho charakteristický klobouk a bič a postaví se za kameru?

Indiana Jones; screenshot: Harrison Ford

Steven Spielberg vyklízí pole

Slavný filmový archeolog Indiana Jones, jehož pátrání po prastarých artefaktech v mnoha ohledech ovlivnilo podobu videoherní série Tomb Raider. Filmový předobraz a vzor Lary Croft v podání Harrisona Forda ovšem bude podle exkluzivního článku na serveru Variety měnit režiséra. Očekávaný snímek by tak svou tvůrčí vizí měl údajně zastřešit James Mangold (Ford vs. Ferrari), který už má s přebíráním zaběhnutých sérií své zkušenosti.

V roce 2013 totiž Mangold převzal filmovou sérii Wolverine s Hugh Jackmanem v hlavní roli, jehož příběh o čtyři roky později ve vynikajícím snímku Logan završil a poslal stárnoucího superhrdinu na zasloužený odpočinek. Což by vzhledem ke svému věku pravděpodobně ocenil i Indiana Jones, respektive jeho představil Harrison Ford, který letos oslaví 78. narozeniny.

Spielberg by se ovšem na projektu měl stále podílet jako producent. Podle zdrojů blízkých slavnému filmaři bylo rozhodnutí uvolnit režisérský post údajně jeho vlastním nápadem, prostě chtěl Indyho bič předat mladší generaci, která by na tuto legendární sérii nahlížela zase trochu z jiné perspektivy.

• Zdroje: Variety

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB17