Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Plošinovka Yooka-Laylee and the Impossible Lair dostane na konci ledna demo (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Pokud vám nejsou cizí plošinovky typu Rayman Legends, Crash Bandicoot nebo dobrodružství dráčka Spyra, vaší pozornosti pravděpodobně neunikl titul od studia Playtonic Games s názvem Yooka-Laylee and the Impossible Lair, kde se nepříjemnému čmelákovi postavíte tváří v tvář v kůži roztomilého chameleona a netopýra.

Stále ale uvažujete nad tím, zda dát výtvoru od studia Playtonic Games šanci? Vývojáři vám rozhodování možná trochu usnadní. Nedávno totiž na twitteru oznámili, že na Steamu (23. ledna), PS4 a Nintendo Switch (30. ledna) (vydání pro Xbox zatím ohlášen nebylo) dorazí demo této hopsačky, a vy se tak budete moci přesvědčit, zda je pro vás tou pravou. Yook-Laylee and the Impossible Lair vyšlo 8. října 2019 na PC, PS4, Xbox One a Switch.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair; screenshot; demo

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB14