Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Do předběžného přístupu dnes vstupuje pokémony připomínající MMO Temtem (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Komunita pohybující se okolo japonské série Pokémon se už řadu let dožaduje toho, aby bylo vydáno skutečně řádné MMO, ve kterém si budou moci hráči spolu s kamarády pořádně zalovit v otevřeném světě. Vývojáři z Game Freak (série Pokémon) ovšem na volání svých věrných moc nereagují, a tak příležitost za pačesy uchopila společnost Crema, na jejímž MMO TemTem je očividné, kde tvůrci čerpali inspiraci.

Totožně jako v pokémon hrách se i v TemTem lze ujmout mladého trenéra putujícího po rozsáhlém herním světě, ve kterém chytá unikátně vypadající zvířátka a soupeří s ostatními trenéry, jichž nebude díky tradičnímu MMO konceptu ve hře málo. Celek má podle všeho disponovat také hutným příběhem, který však zpočátku nedostaneme k dispozici v plné délce. TemTem totiž 21. ledna vychází nejprve v předběžném přístupu, jenž má trvat až do roku 2021. Minimálně do vydání bude tím pádem přístupné jen na PC, ale později se na něj mohou těšit i vlastníci Nintendo Switch, PS4, a Xbox One.

Pokud se toužíte seznámit s herním světem a dostupnými zvířátky, detaily o TemTem naleznete na oficiální wiki.

Temtem - Kickstarter Trailer

• Zdroje: Temtem gamepedia

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22