Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

První potvrzený titul na Playstation 5 se připomíná kratičkým leaknutým videem (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

(Update 16:14): Po leaknuté 7sekundové ukázce se na internet dostalo mnohem delší video, které více zachycuje náhled na herní postavy, a můžeme v něm vidět mnohem více ze soubojů s nepřáteli. Graficky to vše vypadá lákavě, otázkou však zůstává, jestli se nejedná pouze typický „upgrade“ určený pro trailer. Video není oficiální, takže existuje možnost, že bude dříve nebo později staženo.

Následuje původní článek...

Není pochyb o tom, že oči hráčů (zejména fanoušků PC a Playstationu) se upírají na první potvrzený titul pro PS5 s názvem Godfall, který byl představen na The Game Awards 2019. Hra by měla nabídnout jak co-op pro tři hráče, tak singleplayerový zážitek, přičemž těžištěm budou rytíři, magie a říše nesoucí se ve znamení několika elementů (říše vody, vzduchu, ohně, duše a země). Titul od studia Counterplays Games se však opět hlásí o slovo, tentokrát se na redditu objevilo 7sekundové video zveřejněné uživatelem YeaQuarterDongIng a údajně má jít o část nevydaného traileru z března roku 2019.

Update: Po leaknuté 7sekundové ukázce se na internet dostalo mnohem delší video, které více zachycuje náhled na herní postavy, a můžeme v něm vidět mnohem více ze soubojů s nepřáteli. Graficky to vše vypadá lákavě, otázkou však zůstává, jestli se nejedná pouze o stylizaci určenou pro trailer. Video není oficiální, takže existuje možnost, že bude dříve nebo později staženo.

GodFall Leaking

• Zdroje: Reddit

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB8