Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

PS4 - Sleeping Dogs Definitive Edition

-70%
Akční cena
1 299 Kč
389 Kč
321 Kč bez DPH

PS4 - Sleeping Dogs Definitive Edition

Nová generace herních konzolí si jistě zaslouží potěšit své majitele i nějakou špičkovou gamesou ze starší řady. Proto přispěchala společnost Square Enix a nachystala vyžehlenou verzi Sleeping Dogs. Definitive Edition se pyšní vylepšeným grafickým pojetím, které frčí v nativním 1080p. Rozhodně velkou peckou je přítomnost i všech dosud vydaných DLC. Celkově se tedy jedná o vyšperkovanou verzi s docela velkou znovuhratelností.

Brutální život mafiánského velkoměsta

Dějový příběh Sleeping Dogs čerpá inspiraci z klasických hollywoodských a asijských akčních thrillerů. V gigantickém a hlavně otevřeném světě živoucího Hongkongu se odehrává několik spletitých událostí. V roli tajného agenta Wei Shena máte za úkol dostat se dovnitř té nejhorší zločinecké organizace. Trnitá cesta za důvěrou zločinců povede pouze přes plnění náročných úkolů. Brzy z vás možná bude plnohodnotný člen triád, ale bude se vám chtít nazpátek na stranu spravedlnosti? Co když se vám kriminální život zalíbí?

V boji jistě oceníte, že se tvůrci drží zákona malých gangů, kde se vše vyřizuje ručmo a klidně pouze s noži. Dočkáte se však i velkých přestřelek. Boj na blízko však má pořádný drajv a dynamiku. Jeden útok můžete řetězit do komb, k tomu tu máte úchop, po němž jde protivníka třeba prohodit oknem. Vrhněte se do víru neonového velkoměstě a dělejte prakticky cokoliv vás napadne.

Klíčové prvky:

  • Dospělý příběh o tajném policistovi, ve kterém je odhalení a smrt na denním pořádku.
  • Akcí nabitý, explozivní mix smrtících bojových umění, intenzivních přestřelek a brutálních zabití.
  • Epické vysokorychlostní zážitky při neutuchající akci v nepřeberném množství exotických automobilů, motorek a motorových člunů.
  • Zažijte ilegální soupeření v prostředí Hongkongu – sázky na kohoutí zápasy i potrhlé karaoke bary jsou zde na každém rohu.

Parametry a specifikace

Hodnocení PEGI

Věkové omezení 18 let
Závadnost obsahu Vulgární mluva, Drogy, Násilí
Kód:  MSX109
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5021290066502
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23