Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Seriálový Resident Evil z dílny Netflixu na chvíli zveřejnil popis děje (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Popis byl rychle smazán, ale díky Wayback Machine máme možnost si synopsi přečíst znovu. V seriálu by mělo figurovat město „Clearfield (náhrada za Raccoon City?), které stojí ve stínu třech, na první pohled nesouvisejících gigantů – zrušeného Greenwood Asylum, korporace Umbrella a Washingtonu, D.C. 26 let po objevení se T-virus začíná šířit a temná tajemství těchto tří hráčů budou odhalena."

Tento popis se shoduje s tím, co před rokem ve spekulacích popisoval web Deadline. Značka Resident Evil se v dnešní době těší velké oblibě hlavně díky povedenému remaku Resident Evil 2, chystané trojce a také spekulovanému Resident Evil 8, který sleduje alternativní verzi série a měl by navazovat tam, kde skončil FPS horor Resident Evil 7. Seriál by měl mít 8 epizod, ale prozatím není jasné, kdy se jej dočkáme.

Resident Evil; screenshot: netflix, seriál

• Zdroje: Wayback Machine

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB18