Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Seriálový Zaklínač v druhé sezóně podstatně rozšíří herecký ansámbl (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Seriálový hit od Netflixu jménem Zaklínač se těší velkému úspěchu, oznámení druhé sezóny tedy asi překvapilo jen málokoho. Ta teď právě vstoupila do fáze produkce, takže Henry Cavill jako zaklínač Geralt, Freya Allan coby Ciri a Anya Chalotra (Yennefer) opět pobíhají po place v plném nasazení. Kdo další se ale po boku hlavních hrdinů objeví v nadcházející sérii?

Witcher (Netflix); screenshot: Henry Cavill

Seriál The Witcher na svém twitterovém účtu zveřejnil seznam nových herců, kteří podpoří stávající trojici hlavních hrdinů. Kromě Yasena Atoura a Paula Bulliona v roli zaklínačů Coëna a Lamberta, už jsme psali také o Kristoferu Hivjuovi (Tormund ze Hry o trůny), jež by měl ztvárnit prokletého muže jménem Nivellen. Toho by na place měla doplnit herečka Agnes Bjorn v roli bruxy (vyšší upírky) Vereeny – Nivellenovy lásky. Ve zmíněném seznamu ale rozhodně zaujme i dánský herec Thue Ersted Rasmussen v roli zaklínače Eskela, jenž je v původní předloze dlouholetým přítelem Geralta.

A co se Geraltových blízkých týče, stále ještě nebylo řečeno poslední slovo v obsazení zaklínače Vesemira, Geraltova zaklínačského mentora a druha. Pořád tedy není jasné, jestli si ho opravdu zahraje Mark Hamill (Luke Skywalker), o čemž už se nějakou dobou na internetu spekuluje. Producentka seriálu Zaklínač, Lauren Hissrich, by ovšem dle článku na IGN po Hamillovi evidentně sáhla všemi deseti, jelikož je podle vlastních slov „obřím fanouškem Star Wars”, zároveň ovšem dodává, že ještě Hamillova agenta nekontaktovali, jelikož na casting Vesemira zatím údajně nepřišla řada.

Mark Hamill; screenshot: Knightfall
Mark Hamill jako Talus ze seriálu Knightfall ukazuje, že by byl pro roli stárnoucího zaklínače Vesemira ideální volbou.

Což je sice možné, zároveň to ale může být maskovací manévr a tvůrci si toto oznámení schovávají na nějakou speciální příležitost. Uvidíme. Každopádně druhá sezóna Geraltova dobrodružství zřejmě nedorazí dříve než v roce 2021, tvůrci tedy mají na případné vyjednávání a rozšíření hereckého obsazení ještě relativně dost času.

• Zdroje: Twitter, IGN

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13