Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Série NieR se vrací na začátek v upgradované verzi prvního dílu (OZNÁMENÍ)

• Autor: Štěpán Lenk

Akční RPG NieR: Automata od studia PlatinumGames je jedním z nejlepších titulů svého žánru za poslední roky, na cokoli s klíčovým slovem NieR v názvu se tedy téměř „automaticky” těšíme. A už se můžeme začít radovat, jelikož se tato značka probouzí z hybernace a pomocí vylepšené verze si znovu prožijeme začátky této unikátní série.

Nier: Replicant; screenshot: logo

NieR se probouzí a přichází Replicant

U příležitosti vlastního 10. výročí začala série NieR opět vykazovat nějakou aktivitu. Na oficiálním twitterovém účtu Nier se jako blesk z čistého nebe objevilo oznámení o přípravě upgradované verze hry Nier: Replicant, tedy dílu dějově předcházejícího právě NieR: Automata.

NieR Replicant ver.1.22474487139 (mám rád snadno zapamatovatelné názvy) bude vylepšenou verzí hry z roku 2010, bohužel ale nebylo nikde upřesněno, které aspekty se změn vlastně dočkají. Zajímavé je i to, že se tvůrci uchýlili k označení „upgradovaná verze” a nesáhli po tradiční terminologii „remasterovaná”. Znamená to snad, že se vývojáři ze studia Toybox, kteří mají předělávku na starosti, pustí více do hloubky? Lepší grafika bude asi samozřejmostí, uvidíme ale i nějaké zásadní zásahy do hratelnosti? Těžko říci.

NieR Replicant ver.1.22474487139... - Teaser Trailer | PS4

Upgradovaná verze NieR: Replicant se zatím předvedla pouze krátkým teaserem.

Hra vzniká pro platformy PC, PS4 a Xbox One a opět nás zavede do vzdálené budoucnosti, kde je lidstvo na pokraji vymření. Vy se chopíte role mladého chlapce, který se snaží zachránit svoji sestru a vyléčit ji ze záhadné nemoci. Žádné konkrétní datum vydání zatím nebylo zveřejněno, vzhledem k letošnímu jubileu celé série bych ale tipoval, že Replicant dorazí do konce roku 2020.

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19