Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sledujte s námi odhalení Baldur’s Gate III v oficiálních záběrech (NOVINKA)

• Autor: Jakub Němec

Dnes přijde ten dlouho očekávaný den, který vyhlíží všichni fanoušci izometrických RPG. V rámci výstavy PAX East vývojáři ze studia Larian konečně představí první záběry z velmi očekávaného pokračování legendárního RPG Baldur’s Gate III. V naší redakci se od prvních záběrů z června 2019 těšíme na další hodiny strávené v našem milovaném světě Forgotten Realms, takže společně s námi sledujte první minuty přímo z hry.

Baldur's Gate III; screenshot: Reveal gameplay
Alza Magazín

Baldur's Gate 3 (hra) | Baldur's Gate (IP)

RPG Baldur's Gate 3 je třetí díl herní série Baldur's Gate. Hru vyvíjí a vydává studio Larian. Titul by měl v předběžném přístupu vyjít 6. 10. 2020 na PC. Plánuje se také vydání na Stadii, bez oficiálního českého překladu (pracuje se na komunitním). Hra obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: Dojmy z hraní | Tipy | Speciál: Vše, co víme | Téma: Co jsou zač Mozkožrouti z Baldur's Gate 3?

Studio Larian poprvé otevře Baldurovu bránu

Ať už patříte mezi nostalgiky zatlačující slzu při zpozorování zkratky BG, nebo se řadíte mezi fanoušky moderních izometrických RPG, zcela jistě jste zaznamenali, že studio Larian stojící za dvojicí hitovek Divinity: Original Sin se pustilo do zpracování legendárního světa, ve kterém figuruje město Baldurova brána. Baldur’s Gate III nabídne řadu novinek jak v hratelnosti, tak v příběhu, který snad dokáže navázat na skvělé vyprávění z původních dvou dílů. Doufejme, že se více informací dozvíme z ukázky v rámci výstavy PAX East, kterou s námi můžete sledovat na níže uvedeném odkazu. Po odvysílání se můžete těšit na naši podrobnou analýzu ze zprostředkovaných materiálů.

Baldur's Gate 3: Worldwide Reveal

Stream z PAX East v Bostonu začíná v 21:00.

Článek budeme dále rozšiřovat...

• Zdroje: news.blizzard

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB4