Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sony koupilo herní studio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) za 5 miliard korun (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Insomniac Games se stalo součástí Sony v srpnu minulého roku a finanční zpráva společnosti Sony informuje o množství peněz, které herní gigant z Japonska za americké studio zaplatil, přičemž celková částka se vyšplhala na téměř 230 milionů dolarů (cca 5 miliard korun). Že se Insomniac Games přidalo do portfolia vývojářských studií Sony Interactive Entertainment, není žádným překvapením – obě společnosti spolupracují dlouhodobě a z jejich součinnosti vzešly tituly jako Spyro the Dragon, Ratchet & Clank či Marvel's Spider-Man. Zakladatel Insomniac Games, Ted Price, nazval spojení sil se Sony jako návrat domů i díky jejich více než 20leté spolupráci a společné vizi.

Marvel's Spider-Man; wallpaper: Insomniac Games
Alza Gaming

Marvel's Spider-Man (hra) | Spider-Man (IP)

Akční adventuru Marvel's Spider-Man vyvíjí studio Insomniac Games a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Titul vychází 7. 9. 2018 na PS4 a později také v remasterované verzi na PS5, ale pouze jako bonus k ultimátní edici Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Hra obsahuje českou lokalizaci (text) a neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze | Recenze – DLC (epizody 1 až 3) |

• Zdroje: sec.gov

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29