Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Studio Warner Bros. posouvá premiéru nového Batmana a dalších komiksovek (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Koronavirus strikes again, chtělo by se napsat. Pandemie zákeřného viru zasazuje další ránu filmovému průmyslu a posouvá premiéry hned několika snímků, tentokrát převážně studia Warner Bros. Zpoždění zasáhne i jinak naprosto precizního Batmana, čachry s daty premiér se ale nevyhnou ani jeho dalším komiksovým kolegům.

The Batman; wallpaper: batmobil

Batman se o pár měsíců opozdí...

Plánovaný snímek The Batman režiséra Matta Reevese s Robertem Pattinsonem v hlavní roli se dočká několikaměsíčního odkladu premiéry. Podle článku na serveru Deadline netopýří muž do amerických kinosálů vletí místo původního 25. června 2021 až 1. října stejného roku.

V současné době je natočena přibližně čtvrtina potřebného materiálu, ovšem filmování, které zatím probíhalo převážně v Londýně, je momentálně z důvodu řádění koronaviru pozastavené. Matt Reeves je sice připraven okamžitě usednout na režisérkou židličku, jakmile to situace umožní, těžko ale odhadnout, kdy to reálně bude.

Odkladu se ovšem dočkají i Batmanovi superhrdinští kolegové. Shazam 2! se z 1. dubna 2022 posouvá na 4. listopad stejného roku, na druhou stranu sólovka šarlatového rychlíka Flashe dorazí o měsíc dříve, tedy 3. června 2022 místo plánovaného 1. července. A s hrdiny z komiksového univerza DC pokračujeme dále.

Black Adam, tedy snímek o jednom z nejmocnějších záporáků vydavatelství DC s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli, zatím žádné změny nehlásí a tvrdošíjně prohlašuje, že dorazí podle původního plánu 22. prosince 2021. Tvůrci sice mají na natáčení ještě relativně dost času, ale nedivil bych se, kdyby k nějaké menší úpravě data nakonec přeci jen došlo. Koneckonců, není to tak dávno, co jakékoli odložení odmítala Batmanova kolegyně Wonder Woman, aby pak o pár dní později se sklopenou hlavou rovněž ohlásila zpoždění vlastního nástupu do kin.

• Zdroje: Deadline

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27