Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Tahové RPG Stoneshard je v předběžném přístupu na Steamu (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Pokud se poohlížíte po nové indie hře, která má RPG prvky a také velký otevřený svět, mohl by vás zaujmout Stoneshard, což je nové dílko od Ink Stains Games. Titul se od 6. února nachází v early accessu. Jedná se o náročné tahové RPG se survival prvky, ve kterém prozkoumáte nelehký život středověkého žoldnéře.

Stoneshard je inspirován legendárními klasickými tituly jako Diablo a ADOM (Ancient Domains of Mystery), a také modernějšími hrami jako The Banner Saga a Darkest Dungeon. Dílko obsahuje obrovský procedurálně generovaný svět a spoustu nebezpečných oblastí, kterými můžete procházet (například opuštěné vesnice a žaláře). Budete plnit questy, hledat poklady, doplňovat svou družinu, levelovat postavy, sbírat loot (v Stoneshard má být více než 100 různých zbraní), kosit nepřátelé a prostě všechno, co byste od podobné hry čekali.

Navíc máte možnost zdarma si vyzkoušet demo nazvané Stoneshard: Prologue, ve kterém si osaháte základní herní mechaniky. Stoneshard vychází na PC, PS4 a Xbox One. Datum vydání prozatím není známo.

Stoneshard – Early Access Release Trailer

• Zdroje: Steam

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB2