Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Taktické RPG Iron Danger s možností vracet čas vyjde už v březnu (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Každá bitva v tahové hře je složitou šachovou partií, která často rozhoduje o osudu celé družiny. Ve většině takto laděných projektů proto často vytváří hráč jednu uloženou pozici za druhou jen proto, aby se vyhnul chybám odsuzujícím jeho věrné k smrti. V připravovaném tahovém akčním RPG Iron Danger od společnosti Action Squad Studios tento aspekt nebudete muset tolik řešit, protože vám dá k dispozici omezenou formu vracení času, díky čemuž se budete moci vrátit až o pět sekund, což na první pohled nevypadá nikterak závratně. V tahovkách však rozhoduje každý krok, takže nakonec budete rádi i za takto omezený časový úsek, v jehož rámci napravíte chyby, jež jste napáchali a pokusíte se odvést lepší výkon, či využít prvek na bojišti, který jste naposledy přehlédli.

Příběh Iron Danger má navíc být zasazen v steam-punkovém univerzu plném různorodých nástrah a nepřátel, mezi nimiž nebudou scházet gigantičtí roboti, se kterými se budete muset vypořádat. Na PC tento kousek dorazí už 25. března 2020, kdy také započne boj o svět, v němž se Iron Danger odehrává.

Iron Danger – Release Date Trailer

• Zdroje: YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB8