Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Teslasuit

Teslasuit

Přesná odezva na dotyk

Snímání pohybu těla

Možnost oblek omýt a vyčistit

Podpora hraní více hráčů

Rozeznání chladu a tepla


Oblek Teslasuit, revoluce ve virtuální realitě

Jedním z velkých lákadel veletrhu CES 2018 bylo představení celotělového inteligentního obleku Teslasuit. Tato futuristická záležitost nabízí plnou haptickou odezvu a dokáže simulovat nejen pocit doteku či váhy, ale i tepelné vjemy. V součtu se jedná o precizní přenesení hráčova těla do VR. Za vznikem stojí společnost nadšenců do VR, která uspěla na crowdfundingové platformě Kickstarter.

Maximálně přesný přenos pohybu

Po celém povrchu obleku se nachází na 46 haptických bodů, které poskytují velmi přesnou zpětnou vazbu. Kvůli tomu je oblek vybavený zabudovanými jednotkami transkutánní elektrické nervové stimulace (TENS) a elektrické stimulace svalů (EMS). Tyto stimulační metody nacházejí pravidelně využití ve vrcholovém sportu nebo fyzioterapii, a to zejména při rehabilitačním procesu a rekonvalescenci, kde pomocí častých elektrických impulzů aktivují či uvolňují současně i několik skupin svalů.
Díky přesnému snímání každého pohybu těla nejsou potřeba žádné dodatečné ovladače. Oblek vás totiž přesně umístí do virtuálního světa a bude do něj přenášet jednotlivé pohyby. Hrubou výpočetní sílu má pod palcem výpočetní jednotka, která je vtipně umístěna přímo do opasku. Při pohybu tak nebude nikde zaclánět obtěžující kabel.

Teslasuit zcela změní vnímání pocitů

Vůbec nejzajímavější funkcí obleku Teslasuit je simulace vnímání různých vjemů. Kromě tlaku a bolesti však půjde rozeznat také chlad a teplo. To vše zásluhou propracovaného termoregulačního systému, který umí přenášet teplotní změny z virtuálního světa na jednotlivé části našeho těla. Umíte si představit, jak bude v takovém obleku vypadat výstup na Mount Everest? Případně hraní her?


Oblek Teslasuit

Klíčové vlastnosti obleku Teslasuit

  • Naprostá novinka v oblasti virtuální reality
  • Haptické snímače a termoregulační vrstva
  • Snímání každého pohybu a přesné umístění vaší postavy do virtuální reality
  • Zcela bezdrátové používání
  • Kompatibilní se standardními VR sety 
Kód:  TSsuit01
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB28