Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

The Batman – Netopýří muž poprvé ukázal svůj Batmobil (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Film The Batman s Robertem Pattinsonem (Stmívání, Maják) v hlavní roli jde sice do kin až příští rok, kola marketingové kampaně se začínají roztáčet naplno už teď. Režisér Matt Reeves teprve nedávno zveřejnil kamerový test odhalující podobu aktuálního netopýřího kostýmu, a teď dokonce odtajnil podobu nového Batmobilu. A že je to zajímavá podívaná!

The Batman; screenshot: Batmobil

Jaký Batmobil máš, takovým jsi Batmanem

Musím říci, že jsem čekal spoustu věcí, ale tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Režisér Matt Reeves včera na svém twitteru zveřejnil 3 nové fotky z chystaného snímku The Batman, které ale primárně zabírají Batmanovu nadupanou káru – slavný Batmobil. Obyvatelé Gothamu se zřejmě asi moc nevyspí, jelikož se Batman bude prohánět ulicemi za patřičného burácení motorů v brutálně upraveném Dodgi Challengeru.

Tvůrci se tedy vydávají poměrně „realistickou” cestou a Batmobil bude na velkém plátně vůbec poprvé jen „obyčejným” osobním autem, pouze notně vylepšeným a obohaceným o spoustu technickým vychytávek. Pokud tedy nepočítáme Batmobil z televizního seriálu ze 70. let s Adamem Westem v hlavní roli.

The Batman; screenshot: Batmobil
The Batman; screenshot: Batmobil
Batmobil vypadá podle prvních fotografií velmi realisticky… Tedy alespoň v rámci svého žánru.

Ze zveřejněných fotek ale kromě výrazných zadních světel nového Batmobilu sálá i velmi temná, noirová atmosféra, která je pro Batmana a zkorumpovaný, kriminalitou prolezlý Gotham jako dělaná. Filmová adaptace slavného komiksu The Batman zatím vypadá výborně a s každým zveřejněným materiálem se těšíme víc a víc. Bohužel si budeme muset počkat až do 24. června 2020, kdy má u nás očekávaný snímek premiéru.

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27