Obnovit stránku

The Last of Us Part II dostane limitovanou deluxe knihu plnou artworků (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Postapokalyptické dílo studia Naughty Dog s Ellie a Joelem v hlavní roli se dočká pokračování už z pár měsíců a nejsou to jen záběry ze hry a sběratelské edice The Last of Us Part II, které nutí hráče slintat nad titulem stejně jako clickery nad kusem masa. Tvůrci totiž spojili síly s americkým vydavatelem komiksů a mangy Dark Horse Comics. Ten loni v září oznámil, že přinese 200stránkovou knihu plnou obrázků ze hry a umožní hráčům nahlédnout pod pokličku tvorby grafické stránky The Last of Us Part II.

Nedávno však komiksový vydavatel představil i limitované deluxe edice této fanouškovské bible. K dispozici tak bude od 17. června 2020 ve dvou edicích - základní, která vás vyjde přibližně na 39 dolarů a limitované deluxe (navíc obsahuje komentář od vývojářů, litografickou kresbu v nejvyšší kvalitě a pevný knižní obal), jež bude stát 89 dolarů.

The Last of Us Part II; screenshot: Artbook
Alza Magazín

The Last of Us: Part II (hra) | The Last of Us (IP)

Akční adventura The Last of Us: Part II je druhý díl herní série The Last of Us. Titul vyvíjí studio Naughty Dog a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Hra vychází na PS4 19. 6. 2020 s českou lokalizací (titulky). Hra neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | RecenzeTipy

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB12