Obnovit stránku

The Last of Us Part II finišuje vývoj a bohužel ruší svou účast na akci PAX East (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Update 17:30Společnost Sony Interactive Entertainment dnes prostřednictvím svého blogu oznámila (blog post se jeví jako starý, ale jejich Update je nového data), že ruší svou účast na bostonské akci PAX East. Důvodem jsou obavy z nového koronaviru (onemocnění COVID-19). To znamená, že si návštěvníci eventu gameplay z The Last of Us Part II nevyzkoušejí. Je možné, že by také ostatní společnosti mohly následovat příkladu Sony. Na PAX East by mělo dojít k velkému odhalení vůbec prvních gameplay záběrů z očekávaného RPG Baldur’s Gate 3, takže doufáme, že podobné prohlášení nepřijde také z belgického studia Larian.

Následuje původní článek...

Na oficiálním PlayStation blogu se právě objevil velmi potěšující post, který informuje o závěrečných pracích na chystané akční adventuře The Last of Us Part II od Naughty Dog. Zpráva zároveň slibuje, že se novinky ohledně TLOU part II budou objevovat pravidelněji, jelikož do vydání hry zbývají už jen zhruba tři měsíce. V oznámení se dále píše, že se chystá více kousků tzv. Ellie Edition, která obsahuje všechny předměty zahrnuté v Collectors Edition, ale navíc má také autentický a plně funkční Elliin batoh (samozřejmě bez špíny a zaschlé krve).

Naughty Dog dále v blogu slibují, že si návštěvníci akce PAX Eastu, konané v Bostonu od 27. února od 1. března, si budou moci hru vůbec poprvé osahat a že půjde o přibližně hodinové demo z úvodní fáze hry, ve které se hrdinky Ellie a Dina vydávají vyčistit přilehlé oblasti tábora Jackson od nakažených. Místo (PAX East) má také sentimentální hodnotu pro vývojáře z Naughty Dog, jelikož se právě na PAX East v roce 2013 světu poprvé představila hratelná ukázka prvního dílu The Last of Us.

The Last of Us Part II: Ellie With Machete Statuette

Vývojáři rovněž oznámili spolupráci se společnosti Dark Horse, která pro ně vytváří osmipalcovou (zhruba 20centimetrovou) sošku Ellie, fanoušci si v PlayStation Store mohou zdarma stáhnout dynamické pozadí pro PS4 hodiny (evropský Redeem kód je: 9DEK-PKNG-N445) a zveřejnili také dva wallpapery ve vysokém rozlišení (na obrázcích níže).

The Last of Us Part II vychází na PS4 29. května 2020.

Alza Magazín

The Last of Us: Part II (hra) | The Last of Us (IP)

Akční adventura The Last of Us: Part II je druhý díl herní série The Last of Us. Titul vyvíjí studio Naughty Dog a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Hra vychází na PS4 19. 6. 2020 s českou lokalizací (titulky). Hra neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | RecenzeTipy

The Last of Us Part 2; wallpaper: Ellie light The Last of Us Part 2; wallpaper: Ellie dark

• Zdroje: blog.us.playstation.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19