Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

THQ Nordic založilo herní vývojářské studio na Slovensku, jeho členové pracovali i na DayZ (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Rakouský videoherní vydavatel THQ Nordic (DarksidersGothic) ve své tiskové zprávě informuje o tom, že v Bratislavě založil herní studio Nine Rock Games. V jeho čele stojí David Durčák, který se v minulosti podílel na tvorbě Knights of the Temple II (2005), Conan (2004), Chaser (2003) a Spellcross (1997), členové Nine Rock Games navíc stáli například při tvorbě survivalu z roku 2018 s názvem DayZ (tehdy ještě pod křídly Bohemia Interactive). 

Vzniklé studio údajně už pracuje na novém titulu (David Durčák společně s ředitelem THQ Nordic Klemensem Kreuzerem neskrývají nadšení ze vzájemné spolupráce), zatím ale není známo na jakém. Podle tiskové zprávy se zařadí mezi tituly survival žánru.

DayZ; wallpaper: panorama

• Zdroje: THQ Nordic

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB28