Obnovit stránku

Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition

Málokdo si vyzkoušel jízdu v rudém vozu z italského Maranella. Nyní si můžete z pohodlí svého křesla vychutnat, co znamená sedět za volantem legendárního žihadla Ferrari 458 Italia Edition. Ihned po uchopení poznáte kvalitu a pečlivost, které do výroby tohoto modelu vložila společnost Thrustmaster. Ve spojení s konzolí Xbox ONE získáte skutečně hluboký zážitek a reálný pocit z jízdy.
Pro tu nejlepší kontrolu nad vozem je volant pogumovaný, což dovoluje provádět i téměř kaskadérské kousky. Sekvenční převodovka nalezla své místo přímo na volantu. Levým pádlem řadíte dolů a pravým nahoru jako ve skutečném závodním speciálu. Vylepšená technologie Force Feedback zajistí parádní zpětnou vazbu. Samozřejmě nemohou chybět obzvláště povedené pedály, jež budou vaší prodlouženou nohou, navíc ten brzdový klade i realistický odpor.
Ovládání dále zabezpečuje 8 tlačítek a osmisměrný D-pad s nápisem ENGINE START, která se kompletně podřídí vašim příkazům a pomohou dosáhnout stupně vítězů v celé řadě her. Díky spojení se společností Microsoft se jedná o jeden z prvních volantů pro nextgen konzoli Xbox ONE a zároveň jednoznačnou volbu pro špičkové piloty.
Parametry a specifikace:
Kompatibilita:
Xbox ONE
Rozhraní:
USB 3.0
Ostatní:
Exkluzivní zpracování v poměru 7:10 oproti reálnému vozu
8 tlačítek
Osmisměrný D-Pad
Řazení pod volantem
Force Feedback
Obsah balení:
Volant TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition
Pedály
4,3
Hodnotili 4 zákazníci
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Volant s pedály
Kód:  MA515k
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4460104
Odkazy: Stránky výrobce
WEB9