Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Thrustmaster Yellow box pro Gamepad ESWAP

759 Kč
627 Kč bez DPH

Thrustmaster Yellow box pro Gamepad ESWAP

Navrženo pro vítězství

Tato stylová sada exkluzivních přídavných modulů pro ovladač Thrustmaster eSwap Pro rozšiřuje možnosti tohoto zařízení o nové prvky, které napomůžou k vaší cestě k vítězství. Jednotlivé moduly disponují novými tvary s texturami, precizním ovládáním a dlouhou životností pro zvýšení vašeho herního komfortu.


Sada Thrustmaster Yellow box obsahuje

  • 2× ministick
  • 2× vyměnitelná hlava ministicku
  • 2× úchopový modul
  • 2× dlouhá spoušť
  • 1× čtyřsměrný D-pad modul
  • Úložný box pro moduly

Dlouhé triggery

Delší precizní spouště

Tyto 2 moduly jsou alternativou ke krátkým triggerům a poskytnou hráčům nový pocit ovládání s maximální přesností díky ergonomické a odolné konstrukci.

Flexibilní ministick

Flexibilní ministick

Vysoké ministicky s kovovými klouby se postarají o plynulé a přesné pohyby za všech okolností. Navíc můžete zvolit styl hlavy ovladače (konvexní nebo konkávní), který vám více vyhovuje.

Ergonomické úchyty

Ergonomické úchyty

Výměnné úchyty s texturou jsou konstruovány pro zcela nový zážitek, který poskytuje optimální ergonomii pro dlouhotrvající herní akce.


Kompatibilita

Sada Thrustmaster Yellow box v stylové žluto-černé barvě je kompatibilní s ovladači eSwap Pro, eSwap Pro PS4™ a eSwap Pro PS4™ - Street Fighter Edition.


Parametry a specifikace

Platforma

Platforma PS4, PC

Barva

Barva Žlutá
Kód:  MA517e7
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4160760
P-DC1-WEB07