Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Trailer na druhou sezónu Altered Carbon ukazuje primárního protagonistu v plné parádě (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Druhá sezóna Altered Carbon se nezadržitelně blíží, což potvrzuje také zvýšená aktivita společnosti Netflix, která má ve své stájí třeba taková esa jako seriál Zaklínač či Stranger Things. Pokud stejně jako my netrpělivě čekáte na další informace, máme tu pro vás dnes trailer, ve kterém se dozvíte více o tom, co vlastně Takeshiho Kovacse, jehož má hrát Anthony Mackie (Falcon z Avengers), tentokrát čeká.

Děj druhé série Altered Carbon se má odehrávat rovných třicet let po událostech první série. Takeshi Kovacs se v jejím rámci má vydat po stopách své ztracené lásky Quell, která by se měla nacházet na jejich domovské planetě. Jakmile však Takeshi vstoupí na povrch, zjistí, že pátrání nebude až tak jednoduché, jak si původně myslel. Naštěstí pro něj disponuje novým technologicky vylepšeným tělem schopným rychlé regenerace a telekineze, které mu pomůžou z většiny problémů. Další sezóna odstartuje už 27. února 2020.

Altered Carbon Season 2 | Main Trailer | Netflix

• Zdroje: YouTube (Netflix)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13