Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ubisoft představil hru Prince of Persia: The Dagger of Time – Jde o VR escape room (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Prince of Persia je jedna ze značek, jež stály u zrodu herního průmyslu a první díl z roku 1989 si dodnes pamatuje nejeden (herní) veterán. O možném novém přírůstku do série akčních adventur jsme si zaspekulovali i v našem článku, kde jsme samozřejmě polemizovali o titulu, který si budeme moci vychutnat na našich konzolích a počítačích.

Ubisoft však dnes oznámil příchod hry s názvem Prince of Persia: The Dagger of Time. Je však jiná než její předchůdci. Jde totiž o escape room (Úniková hra) pro 2 – 4 hráče, kterou si mohou uživatelé vyzkoušet přibližně na 300 místech na světě (mapa lokací je v ubisoftím oznámení). Toto ohlášení může být pro hráče očekávající klasický herní titul zklamáním. Je zde však stále možnost, že připravovaná akční adventura, o níž se na internetu šušká, opravdu existuje a dočkáme se tak i jí.

Prince of Persia; wallpaper: výhled

• Zdroje: ubisoftescapegames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27