Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Warcraft 3: Reforged obdržel první řádný patch opravující jeho nejpalčivější problémy (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Společnost Blizzard to neměla v minulých týdnech vůbec jednoduché. Vydání Warcraft 3: Reforged jí totiž pořádně zavařilo. I když se jednalo o slušný remaster, vývojářům se úplně nepovedlo v něm splnit vše, co slíbili před vydáním, což hráče natolik rozlítilo, že hru bez většího rozmýšlení začali hromadně vracet a bombardovat hodnocení na serveru Metacritic, kde má v současnosti od komunity 0,5 z 10. Aby Blizzard hráče trošku uklidnil, vydal v minulých hodinách první 2GB patch, který má vyřešit primárně problémy v rámci hratelnosti, takže citelně upravená videa či HUD od něj rozhodně nečekejte.

Namísto nich přináší první aktualizace do Warcraft 3: Reforged tolik potřebné opravy, řešící třeba problémy při hraní kampaně, či multiplayeru. Výrazně méně byste se taktéž měli, podle zveřejněného postu na fóru, setkávat s pády hry. Pokud patříte mezi hráče, kteří touží po klanech a žebříčcích, budete si muset chvíli počkat. Blizzard na nich dle svých slov už pracuje, a dočkat bychom se jich měli během pár týdnů.

Warcraft 3: Reforged; screenshot: patch 2 GB
Alza Magazín

Warcraft 3: Reforged (hra) | Warcraft (IP)

Real-time strategie Warcraft 3: Reforged je remaster Warcraftu 3 a jeho expanze Frozen Throne, které jsou součástí herní série Warcraft. Titul vyvíjí a vydává studio Blizzard Entertainment. Hra vychází 28. 1. 2020 na PC bez české lokalizace a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze

• Zdroje: us.forums.blizzard

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB3