Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

WB Montréal láká na případné pokračování batmanovské Arkham série (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Studio WB Montréal, jež má na svědomí akční adventuru Batman Origins, znovu vnadí možný návrat do Gothamu za netopýřím mužem. Tentokrát na různá sociální média přidali tři nové obrázky s opakujícím se sloganem: „Capture the Knight / Cape sur la nuit“. Obrázky tvoří části jakéhosi sigilu (nebo odznaku), ale komu patří, nebo co znamená, není prozatím zřejmé. Že by byl Bruce Wayne na útěku a sigil představuje skupinu, jež mu je v patách? Nebo jsme úplně vedle a jde spíše o odznak úplně jiné organizace, o které prozatím nic nevíme?

Code Vein; wallpaper: cover
Jaký je původ onoho tajemného odznaku? O své názory a spekulace se s námi můžete podělit v komentářích.

Tak či onak doufáme, že se v nejbližších dnech dočkáme ze strany Warner Bros. něčeho oficiálnějšího. Posledním dílem v sérii Arkham byl Batman: Arkham Knight. Hra si vedla na konzolích velmi dobře, ale na PC sklidila tvrdou kritiku kvůli otřesné optimalizaci a na nějakou dobu byla dokonce úplně stažená z prodejů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Cape sur la nuit / Capture the Knight

Příspěvek sdílený WB Games Montreal (@wbgamesmtl),

• Zdroje: Twitter (WB Games Montréal), Instagram (WB Games Montréal), Facebook (WB Games Montréal)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19