Obnovit stránku

Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Čakovice (otevřen pouze AlzaDrive), Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Kvůli technickým problémům může docházet k problémům se správou objednávek a jejich výdejem na pobočkách. Omlouvám se za komplikace, na opravě pracujeme.

Garmin Epix Pro 47mm Slate Gray/Black Band

+ voucher Topo Czech
5 4 hodnocení
Doručení do
Alzaboxu zdarma
Garance nejlepší ceny
20 490,-
bez DPH 16 934,-

Garmin Epix Pro 47mm Slate Gray/Black Band

Prémiové chytré hodinky s přesnou navigací, řadou funkcí a jasným AMOLED displejem

Garmin Epix Pro nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Epix Pro doplňuje QuickFit řemínek, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. 1,3" AMOLED displej hodinek chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky GPS, GLONASS i GALILEO. Do těla o váze 78 gramů se povedlo dostat baterii, která zvládne až 16denní používání v režimu chytrých hodinek nebo až 32 hodin se všemi aktivními satelitními systémy. V hodinkách naleznete celou řadu navigačních map a využít lze i funkci navigace po trase. Garmin Epix Pro disponují zabudovanou LED svítilnou s nastavitelnou intenzitou, kterou oceníte v horších světelných podmínkách například při dobrodružstvích v přírodě.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Epix Pro 47 mm, Slate Gray/Black Band

 • Prémiové hodinky mají 1,3palcový AMOLED displej (416 × 416 px)
 • Chytré hodinky Garmin Epix Pro umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Integrovaná LED svítilna s nastavitelnou intenzitou
 • Hodinky Garmin Epix Pro jsou vodotěsné do 10 ATM
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Technologie Satiq přesně určuje polohu a zároveň optimalizuje spotřebu baterie
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Integrovaný přehrávač hudby vám umožní používat hodinky Garmin Epix Pro samostatně bez mobilního telefonu, stačí je jen připojit k bezdrátovým sluchátkům
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Snadná výměna řemínku
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Monitorování frekvence dechu a dechová cvičení při zvýšené úrovni stresu
 • Až 16denní výdrž baterie na jedno nabití
 • Kompatibilní s iPhone, Android

Chytré hodinky se skvěle čitelným a jasným AMOLED displejem

Dominantou chytrých hodinek Garmin Epix Pro je 1,3palcový AMOLED displej s rozlišením 416 × 416 px. Na něm uvidíte skvělé barvy a všechny informace i na přímém slunečním svitu. Samozřejmostí je nastavení si módu zobrazení — trvale zapnutý nebo zhasínání. Kromě plně dotykového displeje budete mít k dispozici fyzická tlačítka. Toto plnohodnotné duální ovládání spojuje výhody obou možností. Hodinky Garmin Epix Pro se pyšní prémiovým zpracováním z vysoce kvalitních materiálů. Samotný displej chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass.

Garmin Epix Pro sledují celou řadu zdravotních ukazatelů

V hodinkách a mobilní aplikaci můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku. Všechna naměřená data uvidíte ve skvěle přehledném formátu.

 • Health Snapshot — během 2minutového záznamu vytvoří hodinky komplexní zprávu o vašem srdečním tepu, variabilitě srdečního tepu, okysličení krve, dýchání a zátěži organizmu (data lze z telefonu a aplikace Garmin Connect sdílet)
 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu
 • Monitorování frekvence dechu a dechová cvičení — chytré hodinky umí měřit a zaznamenat vaši dechovou frekvenci ve dne i v noci; součástí jsou i dechová cvičení, která vám přijdou vhod například při zvýšeném stresu
 • Sledování pitného režimu — zaznamenávejte váš pitný režim a sledujte, kolik jste toho během dne vypili
 • Pokročilé sledování spánku — chytré hodinky Garmin Epix Pro dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM
 • Skóre vytrvalosti — pomocí funkce Pacepro měří chytré hodinky vaši schopnost vydržet dlouhodobou zátěž. Vy tak můžete lépe pochopit, jak absolvované tréninky ovlivňují vaši celkovou vytrvalost.

Spousta funkcí vám usnadní každodenní život

Přítomnost NFC vám umožní využít populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou ale notifikace na příchozí e-maily nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete se těšit na rychlé textové nebo hlasové odpovědi na zprávy. Další populární vychytávkou je zabudovaný hudební přehrávač s podporou offline poslechu služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Pomocí Bluetooth stačí k hodinkám Garmin Epix Pro připojit bezdrátová sluchátka a poslouchat hudbu i bez telefonu. Díky vysokokapacitní baterii se můžete těšit až na 10denní výdrž na jediné nabití. Při zapnuté GPS (všechny satelitní systémy) se výdrž hodinek pohybuje na 32 hodinách. Pro precizní správu baterie můžete využít chytrého správce napájení. S voděodolností do 10 ATM se můžete bez obav jít s hodinkami osprchovat, plavat v bazénu a i nadále ovládat hodinky prostřednictvím tlačítek.

Garmin Epix Pro přesně změří vaši aktivitu

K zaznamenání vaší aktivity je v hodinkách Garmin Epix Pro připravena celá řada sportovních profilů (např. běh, jízda na kole, plavání, lyžování, golf, turistika, veslování a další). Pokud vám současná nabídka nestačí, můžete využít platformu Connect IQ a stáhnout si bez obav další. Každý sport vám umožní individuálně upravit nastavení obrazovky, funkce i režim spotřeby. Hodinky dokonce disponují předinstalovanými animovanými tréninky (kardio, jóga, pilates, silové tréninky a HIIT). Ty stačí aktivovat a na displeji hodinek uvidíte nejen jak cviky vypadají, ale také i jak dlouho je máte dělat. Prostřednictvím aplikace Garmin Connect si můžete stáhnout další a rozšířit tak momentální nabídku. Pro příznivce silových tréninků je v hodinkách Garmin Epix Pro připraven speciální profil a funkce, do kterého můžete uložit informace o cvicích, zvedaných vahách a vašich rekordech. Funkce následně umí graficky ukázat procvičené svalové skupiny. V aplikaci Garmin Connect si můžete vytvořit vlastní tréninky tím, že si je poskládáte z více než 1600 cviků uložených v databázi. Amatérští i pokročilí běžečtí nadšenci ocení přítomnost virtuálního kouče Garmin Coach, s nímž se můžete připravit na závod. Obzvláště pro běžce pak bude k dispozici ještě funkce jako PacePro, pomocí které si můžete naplánovat tempo i výškový profil závodu, na který trénujete. Rovněž získáte i přesné metriky výkonu pro zdokonalení vašich tréninkových metod. Zjistíte například dynamiku běhu, VO2 Max, stav vaší aklimatizace na základě teploty a nadmořské výšky, tréninkový efekt nebo regenerační asistent. Jezdi na horských kolech se mohou těšit na speciální funkce Grit™ a Flow™, které vyhodnotí obtížnost trati a plynulost samotného sjezdu. Vy tak získáte zpětnou vazbu a zjistit, kde a jak se můžete zlepšit. Fanoušci lyžování a skialpinismu budou mít prostřednictvím hodinek Garmin Epix Pro spolehlivý nástroj pro vytvoření statistik vystoupaných i naklesaných metrů.

Hodinky Garmin mají přesnou navigaci a vestavěnou LED svítilnu

V chytrých hodinkách se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o vaší aktuální poloze. Technologie Satiq optimalizuje spotřebu energie při používání GPS, díky čemuž je dosaženo lepší výdrží baterie. Pokud se často vydáváte do terénu, určitě oceníte snímače ABC (Altimetr = výškoměr, Barometr a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat zkalibrovat automaticky, nebo se můžete pustit do kalibrace manuální. V chytrých hodinkách Garmin se nachází doplněk ukazující aktuální nadmořskou výšku a kombinací více naměřených hodnot (pulzní oxymetr, srdeční tep a dechová frekvence) určí míru aklimatizace na změnu nadmořské výšky nebo teploty. Součástí výbavy hodinek Garmin Epix Pro jsou integrované lyžařské mapy (SkiView), ve kterých uvidíte nejenom profil více než 2000 ski resortů po celém světe, ale i jejich hodnocení obtížnosti. Golfistům bude k dispozici více než 42000 barevných map golfových hřišť z celého světa. Pomocí navigační funkce si můžete automaticky nechat vypočítat trasu do cíle nebo si svou vlastní naplánovat v počítači nebo mobilním telefonu. Učinit tak můžete prostřednictvím mapy.cz a deníku Garmin Connect.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Epix Pro na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Garmin Epix Pro povedou váš osobní tréninkový deník v mobilní aplikaci

Po spárování hodinek Garmin Epix Pro s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Epix Pro jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Parametry a specifikace

Určení

Vhodné pro Dospělé
Určení Unisex

Určení

Určení Unisex

Hardware a software

OS hodinek Vlastní OS výrobce
Kompatibilní OS iOS, Android
Konektivita ANT+, WiFi, Bluetooth, NFC
Verze kompatibilního OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, Android 5.0, iOS 9, Android 12.0, Android 4.4, Android 13.0, iOS 16
Interní uložiště Ano
Kapacita úložiště 32 GB
Senzory a hardware Akcelerometr, Barometr, Galileo, Glonass, GPS, Gyroskop, Intenzita světla, Kompas, Oxymetr, Teploměr okolní teploty, Vibrace
Jazyk rozhraní Angličtina, Čeština, Němčina, Slovenština, Maďarština, Francouzština
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština

Vzhled a displej

Tvar ciferníku Kulatý
Zobrazení času Kombinované
Úhlopříčka displeje 1,3 "
Materiál pouzdra Plast
Barva pouzdra Šedá
Sklíčko Gorilla Glass
Typ displeje AMOLED
Hmotnost 78 g
Materiál lunety Nerezová ocel
Barva lunety Šedá

Řemínek

Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Typ zapojení 22mm Garmin QuickFit
Min. obvod zápěstí 12,5 cm
Max. obvod zápěstí 20,8 cm

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Triatlon, Turistika, Veslování
Funkce měření sportu Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vystoupaná patra, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení
Specializované funkce pro aktivity Outdoorové funkce, Golfové funkce, Lyžařské funkce, Jachtařské funkce

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce Dechová cvičení, Pitný režim, Inteligentní buzení, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Měření úrovně stresu, Připomenutí pohybu, Sledování menstruačního cyklu, Upozornění na srdeční problémy
Měření tepu Přímé/Ze zápěstí, Hrudním pásem (není součástí)

Chytré funkce

Chytré funkce Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Navigace, Always On Display, Integrované mapy
Typ NFC platby Garmin Pay
Hodinkové funkce Budík, Datum, Den v týdnu, Duální čas, Kalendář, Stopky
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách

Notifikace a telefonování

Notifikace z telefonu Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android)

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 100 m (10 ATM)
Standard odolnosti MIL-STD 810G

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 384 h (16 d)

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Garmin
Model Epix PRO

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte? Lifestylové, Sportovní, Zdravotní
Kód:  PPepixpro2gb2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  010-02803-01
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB14