Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Garmin Forerunner 55 Whitestone

Akční cena
4 490 Kč
3 711 Kč bez DPH

Garmin Forerunner 55 Whitestone

Designové chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone jsou navrženy pro život v pohybu

Garmin Forerunner 55 Whitestone nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit - obzvláště pak běhu. Díky vodotěsnosti 5 ATM se o chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone nemusíte bát, ani když vás při sportu zastihne nepřízeň počasí. Můžete se klidně vydat i na bazén anebo se s hodinkami sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone doplňuje příjemný QuickRelease silikonový řemínek v bílé barvě, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. O dobré zobrazení všech důležitých informací mají hodinky barevný 1,04palcový displej. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone GPS, GLONASS, GALILEO.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone

  • Barevný 1,04palcový displej s rozlišením 208 × 208 px zajistí dobrou viditelnost na přímém slunci
  • Pohodlné nošení zajistí silikonový řemínek QuickRelease a váha hodinek pouze 37 gramů
  • Chytré hodinky mají zabudovanou GPS (GPS, Glonass, Galileo), akcelerometr
  • Hodinky vydrží fungovat až 14 dní v režimu chytrých hodinek a při zapnuté GPS vydrží až 20 hodiny provozu (při sportovních aktivitách)
  • Snímač srdečního tepu měří váš tep ze zápěstí
  • V deníku Garmin Connect mohou ženy sledovat své zdraví (menstruační cyklus, těhotenství)
  • Po propojení s vaším telefonem můžete sledovat počasí, ovládat přehrávání hudby a dostávat chytrá upozornění na příchozí emaily, zprávy apod.
  • Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone jsou kompatibilní s Android, iPhone

Po aktivaci integrované GPS přímo v hodinkách Garmin Forerunner 55 můžete při sportovních aktivitách měřit přesnou vzdálenost, čas či tempo/rychlost.

Garmin Forerunner 55 mají přesný senzor pro měření tepu ze zápěstí.

Zajisté oceníte, že přímo v hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mít tréninková doporučení a návrhy běžeckých tréninků, které vám budou udělány na míru.

Abyste získali komplexní přehled o vašem výkonu, tak chytré hodinky Garmin Forerunner 55 měří řadu důležitých dat, jakými například jsou vaše tempo/rychlost, vzdálenost, proběhnutá trasa, tepovou frekvenci VO2 a další.

V hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mít k dispozici celou řadu sportovních profilů: chůze, běh, jízda na kole, plavání v bazénu a další.

Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua vydrží až 2 týdny v režimu chytrých hodinek. Při běhu se zapnutou GPS bude zajištěna až 20hodinová výdrž.

Garmin Forerunner 55 Whitestone jsou vytvořeny tak, aby se vám dobře běhalo

Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone jsou lehké a právě proto se vám s nimi budu dobře sportovat, jelikož vás nebude na ruce nic tížit. Řemínek i pouzdro hodinek Garmin jsou vyrobené z odolných a lehkých materiálů, které obstojí při náročných sportovních aktivitách i náročných podmínkách. Garmin Forerunner 55 Whitestone má perforovaný silikonový řemínek dobře odvádějící vodu i pot.

Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone vám poskytnou vše potřebné pro běh

Důležitým prvkem pro přesné zaznamenání vašeho výkonu je GPS přijímač. Právě proto disponují chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone přesným, integrovaným GPS přijímačem pro měření vzdálenosti, času, proběhnuté trasy či rychlosti/tempa. Přijímač přesně měří veškeré metriky i při ostatních sportech (např. cyklistika). K dosažení ideálního výkonu je rovněž důležité, abyste znali svou tepovou frekvenci. O její měření se u hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone postará snímač tepové frekvence ze zápěstí. Váš tep bude měřen průběžně po celý den, díky čehož dokáží hodinky určit zatížení organizmu, klidový tep nebo vaši zbývající tělesnou energii. Hodinky oplývají i dalšími vychytávkami, které vám usnadní trénink. Jedná se například o virtuálního běžeckého trenéra. Ten zvládne připravit individuální běžecké plány a poskytne vám bezplatné tréninky. Hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone disponují i alarmem kadence, který vás ihned při běhu upozorní, pokud se dostanete mimo cílový rozsah. Hodinky dokonce umí předpovědět váš výsledek na základě historie tréninků a aktuální sportovní úrovni. Tato funkce vám lépe pomůže se připravit na váš další závod anebo vám umožní lépe sledovat vliv tréninků na váš výkon. Součástí aktivního života je i důkladná regenerace. Proto mají chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone zabudovaného regeneračního asistenta, jenž vám po dokončení tréninku oznámí, jak dlouho by bylo ideální, abyste odpočívali před další zátěží. 

S chytrými hodinkami Garmin Forerunner 55 Whitestone budete moct jednoduše sledovat vaše tělesné zdraví

Hodinky Garmin Forerunner 55 Whitestone budou po celý den sledovat vaši aktivitu počítáním kroků, měřením minut intenzivních aktivit a další údaje. Hodinky umí přibližně určit jak se daří vašemu tělu. Funkce Body Battery totiž dokáže sledovat úroveň energie vašeho těla, díky čemuž si můžete naplánovat vaše sportovní aktivity anebo třeba odpočinek. Garmin Forerunner 55 Whitestone rovněž dokáží zjistit váš biologický věk na základě vaší kondice a určí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než váš skutečný věk. Chytré hodinky umí sledovat i míru stresu. Pokud bude hodnota zvýšená, hodinky vás vyzvou k odpočinku při krátkém dechovém cvičení. Ženy mohou, pomocí aplikace Garmin Connect, přehledně sledovat svůj menstruační cyklus nebo těhotenství.

Usnadněte si svůj život přizpůsobením si hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone k obrazu svému

Jakmile spárujete váš chytrý telefon s chytrými hodinkami Garmin Forerunner 55 Whitestone, můžete ihned získávat notifikace přímo z telefonu na příchozí zprávy, hovory, emaily a další. Vzhled ciferníku hodinek, přidání datových polí anebo nové aplikace získáte přes obchod Connect IQ. Pokud rádi posloucháte hudbu tak zajisté využijete možnost ovládání přehrávání přímo z vašeho zápěstí pomocí hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone. Po synchronizaci s aplikací Garmin Connect se nahrají vaše aktivity do aplikace a vy se tak můžete přidat do neustále rostoucí webové komunity, kde lze sdílet vaše úspěchu, soutěžit anebo komunikovat s ostatními. 

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Forerunner 55 na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Garmin Forerunner 55 Whitestone používají rychloupínací pásky QuickRelease

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Forerunner 55 Whitestone svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Unisex

Hardware a software

Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština
OS hodinek Vlastní OS výrobce
Kompatibilní OS iOS, Android
Verze kompatibilního OS Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , Android 5.0 , Android 4.4 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Konektivita ANT+ , Bluetooth , USB
Způsob ovládání Ovládání tlačítky
Senzory a Hardware Akcelerometr, GPS, Vibrace, Glonass, Galileo

Vzhled hodinek a displej

Barva pouzdra Bílá
Materiál pouzdra Plast
Tvar ciferníku Kulatý
Sklíčko Chemicky tvrzené
Úhlopříčka displeje 1,04 "
Zobrazení času Digitální
Typ displeje Transflektivní MIP
Hmotnost 37 g

Řemínek

Barva řemínku Bílá
Min. obvod zápěstí 12,6 cm
Max. obvod zápěstí 20,3 cm
Materiál řemínku Silikon
Vyměnitelný řemínek Ano
Typ zapojení 20mm rychloupínací stěžejka

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Běh , Chůze , Cyklistika , Fitness , Plavání , Jóga
Sportovní funkce Krokoměr, Výpočet kalorií, Měření tepu, Měření vzdálenosti, Měření rychlosti, Měření tempa, Měření vystoupaných pater, Intervalový trénink, Tepové zóny, Automatické zahájení aktivity , Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Převýšení, Virtual Pacer

Zdravotní funkce

Měření tepu Přímé/Ze zápěstí, Hrudním pásem (není součástí)
Zdravotní funkce Dechové cvičení , Hydratace , Monitoring spánku , Měření úrovně stresu , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy

Chytré funkce

Telefonování Odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu
Notifikace a zprávy Notifikace z telefonu
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách
Chytré funkce Vibrace, Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi
Hodinkové funkce Datum , Stopky , Budík , Den v týdnu , Kalendář , Duální čas

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 50 m (5 ATM)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 336 h (14 d)
Běžná výdrž baterie 336 h

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Garmin
Model Forerunner 55
Kód:  PPfr55w
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  010-02562-11
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08