Obnovit stránku

Garmin Instinct 2 Dezl WW

4.3 16 hodnocení
Garance nejlepší ceny
8 339,-
bez DPH 6 892,-

Garmin Instinct 2 Dezl WW

Odolné chytré outdoorové hodinky s GPS a funkcemi navrženými pro řidiče z povolání

Vydejte se na velká dobrodružství, protože na hodinky se můžete spolehnout. Odolné hodinky jsou navrženy tak, aby odolaly v hloubkách do 100 metrů, odolají vysokým teplotám i nárazům. Pouzdro je vyrobeno z polymeru vyztuženého vlákny a displej chrání chemicky tvrzené sklo Corning® Gorilla® Glass. Z hlediska odolnosti splňují chytré hodinky podmínky vojenského standardu MIL-STD-810. Hodinky Garmin Instinct 2 Dezl vynikají výdrží baterie, která se pohybuje na 28 dnech v režimu chytrých hodinek. O propojení s vaším telefonem se stará technologie Bluetooth. Po spárování se můžete těšit na příchozí notifikace z vašeho zařízení. Informace uvidíte na přehledném 0,9palcovém displeji s rozlišením 176 × 176 pixelů. Chytré hodinky Garmin Instinct 2 jsou kompatibilní s navigacemi Dezl.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Dezl

 • Dobře čitelný monochromatický 0,9palcový displej (176 × 176 px)
 • Chytré hodinky Garmin Instinct 2 jsou kompatibilní s navigacemi Dezl
 • Možnost plánování přestávek na cestách
 • Cvičení navržené speciálně pro řidiče nákladních vozů
 • Rámeček z vysokopevnostního polymeru
 • Chytré hodinky Garmin Instinct 2 umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Hodinky Garmin Instinct 2 jsou vodotěsné do 100 metrů
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Vysoká výdrž na jediné nabití (až 28 dní v režimu chytrých hodinek)
 • Kompatibilní s iPhone®, Android™

Chytré hodinky navržené speciálně pro řidiče nákladních vozů

Chytré hodinky Garmin Instinct 2 Dezl sledují váš denní počet kroků, spálené aktivní i pasivní kalorie a minuty v aktivní zóně, pokud zrovna nejste za volantem. Všichni řidiči, kteří chtějí zůstat ve formě, ocení přítomnost speciálních cvičení pro udržování se ve formě i na cestách. Podrobné návody ke cvičení lze zobrazit na kompatibilním spárovaném telefonu s aplikací dēzl. V hodinkách naleznete snadno použitelné časovač pro plánování vašich přestávek a můžete přesně sledovat čas strávený za volantem, na zastávkách i přestávkách. Garmin Instinct 2 Dezl jsou kompatibilní s navigacemi dēzl LGV.

Funkce chytrých hodinek Garmin

Přítomnost NFC vám umožní využít s hodinkami Garmin Instinct 2 Dezl populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou notifikace na příchozí e-maily nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete se těšit na rychlé textové nebo hlasové odpovědi na zprávy. Garmin Instinct 2 nabídnou i chytrou bezpečnostní a sledovací funkci, kdy po spárování s telefonem můžete vašim kontaktům nasdílet aktuální polohu manuálně, nebo při vybraných outdoorových aktivitách poslat automaticky vaši polohu pomocí přednastavené detekce nehod.

Garmin Instinct 2 Dezl vynikají všestranným sportovním využití

V hodinkách je předinstalováno více než 25 sportovních profilů, funkcí a nastavení pro různé sporty. Těšit se můžete například na běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další.

 • HIIT tréninky — hodinky Garmin disponují sportovním profilem s možností zaznamenávání tréninků HITT, AMRAP, EMOM, Tabaty i vlastních tréninků. Nastavte si požadovaný počet sérií, intervaly pro cvičení a odpočinek i mnoho dalšího. 
 • Měření VO2 Max — tato hodnota je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2 Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.
 • Denní doporučení tréninků — chytré hodinky Garmin Instinct 2 Dezl poskytnou každodenní tréninková doporučení na základě úrovně vaší kondice a aktuální tréninkové zátěže.
 • Regenerační asistent — po jakémkoliv tréninku vždy uvidíte, jak dlouho bude potřeba odpočívat, abyste se mohli pustit do dalšího náročného tréninku. Tato funkce umí zohlednit intenzitu tréninku, úroveň stresu, denní míru vašeho pohybu a kvalitu i délku spánku.
 • Jízda na horském kole — chcete vědět podrobné údaje o jízdě na vašem horském kole? Hodinky Garmin Instinct 2 dokáží měřit obtížnost (Grit) a plynulost (Flow) vaší jízdy i s počtem skoků, jejich délkou a celou řadou dalších statistik.

Zdravotní funkce hodinek Garmin Instinct 2 Dezl

V hodinkách a mobilní aplikaci můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku. Těšit se můžete například na:

 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod. Hodnota tělesné energie se vyjadřuje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká.
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu.
 • Věk podle kondice — hodiny používají váš biologický věk, týdenní aktivitu, klidový srdeční tep a hodnotu BMI k určení vašeho věku a zda je vaše tělo mladší nebo starší než ve skutečnosti jste.
 • Sledování spánku — chytré hodinky Garmin Instinct 2 Dezl dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM.
 • Minuty intenzivní aktivity — získejte informace o tom, kolik aktivity zaznamenáte, v jakou dobu a během jaké aktivity.

Garmin Instinct 2 mají rychloupínací pásek QuickFit

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickFit můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Dezl svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Instinct 2 Dezl na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Garmin Instinct 2 Dezl povedou váš osobní tréninkový deník v mobilní aplikaci

Po spárování hodinek Garmin Instinct 2 s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Dezl jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Unisex

Hardware a software

OS hodinek Vlastní OS výrobce
Kompatibilní OS iOS, Android
Způsob ovládání Ovládání tlačítky
Konektivita ANT+ , Bluetooth , USB
Verze kompatibilního OS Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interní uložiště Ne
Senzory a hardware Akcelerometr, GPS, Vibrace, Galileo, Barometr, Oxymetr, Kompas, Glonass, Teploměr okolní teploty
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština, Němčina , Slovenština, Maďarština, Francouzština
Jazyk mobilní aplikace Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština

Vzhled a displej

Tvar ciferníku Kulatý
Zobrazení času Kombinované
Úhlopříčka displeje 0,9 "
Materiál pouzdra Plast
Barva pouzdra Šedá
Sklíčko Chemicky tvrzené
Typ displeje Transflektivní MIP
Hmotnost 52 g
Barva lunety Černá

Řemínek

Vyměnitelný řemínek Ano
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Šedá
Typ zapojení 22mm Garmin QuickFit
Min. obvod zápěstí 13,5 cm
Max. obvod zápěstí 23 cm

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika
Funkce měření sportu Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vystoupaná patra, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení
Specializované funkce pro aktivity Outdoorové funkce, Golfové funkce, Lyžařské funkce

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce Dechová cvičení , Pitný režim , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy
Měření tepu Přímé/Ze zápěstí, Hrudním pásem (není součástí)

Chytré funkce

Chytré funkce Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Vlastní ciferníky, Navigace
Typ NFC platby Garmin Pay
Hodinkové funkce Budík , Datum , Den v týdnu , Kalendář , Stopky
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách

Notifikace a telefonování

Notifikace z telefonu Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android)

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost 100 m (10 ATM)
Standard odolnosti MIL-STD 810G

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 672 h (28 d)
Běžná výdrž baterie 30 h

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Garmin
Model Instinct 2

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte? Lifestylové, Zdravotní
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky? Nízké

Využití

Využití Turistické
Kód:  PPinst2s20
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  010-02626-70
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB04