Obnovit stránku

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

4,8 117 hodnocení
7 789,-
Garance nejlepší ceny

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Odolné chytré outdoorové hodinky s GPS a taktickými funkcemi

Vydejte se na velká dobrodružství, protože na hodinky se můžete spolehnout. Odolné hodinky jsou navrženy tak, aby odolaly v hloubkách do 100 metrů, odolají vysokým teplotám i nárazům. Pouzdro je vyrobeno z polymeru vyztuženého vlákny a displej oplývá sklem Power Glass™ umožňující solární dobíjení. Z hlediska odolnosti splňují chytré hodinky podmínky vojenského standardu MIL-STD-810. Hodinky Garmin Instinct 2 vynikají výdrží baterie, která se pohybuje na 28 dnech v režimu chytrých hodinek a s využitím solárního dobíjení je můžete nosit takřka bez přestání*. O propojení s vaším telefonem se stará technologie Bluetooth. Po spárování se můžete těšit na příchozí notifikace z vašeho zařízení. Informace uvidíte na přehledném 0,9palcovém displeji s rozlišením 176 × 176 pixelů.

*Solární dobíjení; předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50000 lux

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Instinct 2, Solar Tactical Black

 • Dobře čitelný monochromatický 0,9palcový displej (176 × 176 px)
 • Hodinky se speciálními taktickými funkcemi pro práci s dvěma typy souřadnic, práci v brýlích s nočním viděním a speciální funkce pro seskok/výsadek
 • Rámeček z vysokopevnostního polymeru
 • Chytré hodinky Garmin Instinct 2 umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Hodinky Garmin Instinct 2 jsou vodotěsné do 100 metrů
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Vysoká výdrž na jediné nabití prodloužená solárním panelem v displeji hodinek
 • Kompatibilní s iPhone®, Android™

Hodinky Garmin s vámi budou připraveny vždy jít do akce

Díky podpoře systému Night Vision je podsvícení displeje hodinek Garmin s velice nízkou úrovní, díky čemuž jej dobře uvidíte i v brýlích pro noční vidění a nebudete jím oslňováni. Další vychytávkou je režim Stealth Mode, ve kterém se deaktivuje ukládání a sdílení vaší GPS pozice a vypne se bezdrátová komunikace i možnosti připojení k zachování maximální diskrétnosti. Hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black umí pracovat se souřadnicemi ve dvou formátech, díky čemuž můžete pracovat jak se zeměpisnými, tak i MGRS souřadnicemi. Funkce Jumpmaster pomáhá při výpočtu bodu výsadku z velkých výšek a usnadňuje vám nasměrování k cíli seskoku podle vojenských postupů. Bezpečností funkce Kill Switch dokáže použitím speciální kombinace kláves vymazat naprosto všechna uživatelská data v paměti hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black.

Navigátor na vašem zápěstí

V chytrých hodinkách Garmin Instinct 2 se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o vaší aktuální poloze. Pokud se často vydáváte do terénu, určitě oceníte snímače ABC (Altimetr = výškoměr, Barometr a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat zkalibrovat automaticky, nebo se můžete pustit do kalibrace manuální. Pomocí navigační funkce si můžete automaticky nechat vypočítat trasu do cíle nebo si svou vlastní naplánovat v počítači nebo mobilním telefonu. Učinit tak můžete prostřednictvím mapy.cz a deníku Garmin Connect.

Funkce chytrých hodinek Garmin

Přítomnost NFC vám umožní využít s hodinkami Garmin Instinct 2 populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou notifikace na příchozí e-maily nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete se těšit na rychlé textové nebo hlasové odpovědi na zprávy. Garmin Instinct 2 nabídnou i chytrou bezpečnostní a sledovací funkci, kdy po spárování s telefonem můžete vašim kontaktům nasdílet aktuální polohu manuálně, nebo při vybraných outdoorových aktivitách poslat automaticky vaši polohu pomocí přednastavené detekce nehod.

Garmin Instinct 2 vynikají všestranným sportovním využití

V hodinkách je předinstalováno více než 25 sportovních profilů, funkcí a nastavení pro různé sporty. Těšit se můžete například na běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další.

 • HIIT tréninky — hodinky Garmin disponují sportovním profilem s možností zaznamenávání tréninků HITT, AMRAP, EMOM, Tabaty i vlastních tréninků. Nastavte si požadovaný počet sérií, intervaly pro cvičení a odpočinek i mnoho dalšího. 
 • Měření VO2 Max — tato hodnota je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2 Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.
 • Denní doporučení tréninků — chytré hodinky Garmin Instinct 2 poskytnou každodenní tréninková doporučení na základě úrovně vaší kondice a aktuální tréninkové zátěže.
 • Regenerační asistent — po jakémkoliv tréninku vždy uvidíte, jak dlouho bude potřeba odpočívat, abyste se mohli pustit do dalšího náročného tréninku. Tato funkce umí zohlednit intenzitu tréninku, úroveň stresu, denní míru vašeho pohybu a kvalitu i délku spánku.
 • Jízda na horském kole — chcete vědět podrobné údaje o jízdě na vašem horském kole? Hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokáží měřit obtížnost (Grit) a plynulost (Flow) vaší jízdy i s počtem skoků, jejich délkou a celou řadou dalších statistik.

Zdravotní funkce hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

V hodinkách a mobilní aplikaci můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku. Těšit se můžete například na:

 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod. Hodnota tělesné energie se vyjadřuje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká.
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu.
 • Věk podle kondice — hodiny používají váš biologický věk, týdenní aktivitu, klidový srdeční tep a hodnotu BMI k určení vašeho věku a zda je vaše tělo mladší nebo starší než ve skutečnosti jste.
 • Sledování spánku — chytré hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM.
 • Funkce pro ženy — prostřednictvím aplikace Garmin Connect můžete sledovat váš menstruační cyklus nebo průběh těhotenství. Zaznamenávat si můžete vaše příznaky apod.
 • Minuty intenzivní aktivity — získejte informace o tom, kolik aktivity zaznamenáte, v jakou dobu a během jaké aktivity.
 • Sledování pitného režimu — během vašich aktivit je důležité, abyste zůstali dobře hydratovaní. Do chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical si můžete nastavit plán hydratace a sledovat průběh plnění. Hodinky následně umí zobrazit i odhadovanou ztrátu potu.

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black mají rychloupínací pásek QuickFit

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickFit můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black povedou váš osobní tréninkový deník v mobilní aplikaci

Po spárování hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Parametry a specifikace

Určení a kompatibilita

Určení Unisex
Kompatibilní OS Android, iOS
Verze kompatibilního OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníku Kulatý
Úhlopříčka displeje 0,9 "
Rozlišení displeje 176 × 176 px
Typ displeje Transflektivní MIP
Sklíčko Power Glass

Provedení a odolnost

Velikost pouzdra 45 mm
Materiál pouzdra Plast
Barva pouzdra Černá
Vodotěsnost 100 m (10 ATM)
Standard odolnosti MIL-STD 810G
Způsob ovládání Ovládání tlačítky
Hmotnost 53 g

Konektivita a senzory

Bezdrátové technologie Bluetooth, ANT+, GPS
Typ NFC platby Garmin Pay
Senzory a hardware Oxymetr, Barometr, Vibrace, Galileo, Glonass, Kompas, Akcelerometr, Teploměr okolní teploty

Funkce

Sportovní aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Triatlon, Turistika
Funkce měření sportu Krokoměr, Tepová frekvence, Detekce zahájení aktivity, Vzdálenost, Záznam trasy, Výpočet kalorií, Rychlost, Převýšení, Tepové zóny, Podpora aplikace Strava, Vystoupaná patra, Intervalový trénink, Tempo, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér
Zdravotní funkce Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornění na srdeční problémy, Měření úrovně stresu, Pitný režim, Dechová cvičení, Sledování menstruačního cyklu, Připomenutí pohybu
Chytré funkce Hledání telefonu, Navigace, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vlastní ciferníky, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Solární nabíjení, Budík, Datum, Kalendář, Stopky
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách
Specializované funkce pro aktivity Outdoorové funkce, Golfové funkce, Lyžařské funkce, Taktická výbava

Notifikace a volání

Notifikace z telefonu Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android)

Software

OS hodinek Vlastní OS výrobce
Jazyk mobilní aplikace Čeština, Angličtina, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština
Jazyk rozhraní Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Maďarština, Francouzština

Řemínek

Barva řemínku Černá
Materiál řemínku Silikon
Vyměnitelný řemínek Ano
Min. obvod zápěstí 13,5 cm
Max. obvod zápěstí 23 cm
Typ zapojení 22mm Garmin QuickFit

Výdrž a úložiště

Max. výdrž baterie 672 h (28 d)
Běžná výdrž baterie 48 h (2 d)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Garmin
Kód:  PPinst2s18
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  010-02627-03
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19