Obnovit stránku

Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition Coyote Tan

4,7 79 hodnocení
Koupit s kódem ALZADNY10
Kód bude uplatněn automaticky.
9 351,-
10 390,-

Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition Coyote Tan

Chytré a odolné outdoorové hodinky s GPS, solárním dobíjením a taktickými funkcemi

Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition budou výkonným parťákem při všech vašich dobrodružstvích. Při toulkách přírodou obzvláště oceníte solární sklíčko Power Glass, které obstarává hybridní dobíjení chytrých hodinek, čímž se prodlužuje výdrž baterie. Sada taktických funkcí, množství sportovních režimů, zabudovaná přesná GPS a odolnost dle vojenské normy MIL-STD-810 je činí skvělým nástrojem i pro extrémní podmínky. Transflektivní chromatický MIP displej je usazen v pouzdru z polymeru vyztuženého vlákny a chráněn chemicky zpevněným sklem Corning Gorilla Glass. Proto jsou hodinky odolné vůči poškrábání, nárazům a vysokým teplotám. Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny více LED svítilnou s volitelnou intenzitou a možností aktivovat zábleskové světlo. NFC technologie vám umožní používat bezkontaktní platby Garmin Pay. Hodinky nabízí až 40denní výdrž, přičemž v režimu smartwatch je se solárním dobíjením výdrž prakticky neomezená*.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition Coyote Tan

 • Transflektivní chromatický MIP displej je chráněn sklíčkem Corning Gorilla Glass
 • Solární sklíčko Power Glass umožňuje solární dobíjení chytrých hodinek
 • Vícepásmová GPS pro přesné zaznamenání polohy
 • Zabudované ABC senzory pro usnadnění navigace (výškoměr, barometr a tříosý kompas)
 • Možnost navigace po naplánované nebo prošlé trase a ukládání bodů v terénu
 • Pohodlné ovládání pomocí velkých tlačítek
 • Více než 25 integrovaných sportovních aktivit pro měření výkonu
 • Technologie NFC umožní používat bezkontaktní platby Garmin Pay
 • Zabudovaná LED svítilna s volitelnou intenzitou a červeným světlem
 • V režimu chytrých hodinek je výdrž se solárním nabíjením prakticky neomezená*
 • Chytré hodinky splňují vojenské standardy odolnosti MIL-STD-810
 • Podpora míření při střelbě s funkcí balistické kalkulačky (za poplatek)
 • Bezpečnostní funkce Kill Switch po stisknutí kombinace kláves smaže veškerá uživatelská data
 • Možnost nastavení podsvícení v displeje pro bezproblémové používání systémů pro noční vidění
 • *Předpokládá se celodenní nošení při 3 hodinách denně venku při intenzitě světla 50 000 luxů

Přesná GPS, solární dobíjení a vestavěná LED svítilna

V chytrých hodinkách se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o aktuální poloze. Pokud se často vydáváte do terénu, určitě oceníte snímače ABC (Altimetr = výškoměr, Barometr a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat zkalibrovat automaticky, nebo se můžete pustit do kalibrace manuální. V chytrých hodinkách Garmin se nachází doplněk ukazující aktuální nadmořskou výšku a kombinací více naměřených hodnot (pulzní oxymetr, srdeční tep a dechová frekvence) určí míru aklimatizace na změnu nadmořské výšky nebo teploty. Pomocí navigační funkce si můžete automaticky nechat vypočítat trasu do cíle nebo si svou vlastní naplánovat v počítači nebo mobilním telefonu. Učinit tak můžete prostřednictvím mapy.cz a deníku Garmin Connect. Ve výbavě chytrých hodinek Instinct 2X Solar Tactical Edition je zabudovaná LED svítilna s proměnlivou intenzitou a zábleskovým světlem. Sklíčko Power Glass obstarává solární nabíjení, které výrazně prodlužuje výdrž baterie.

Taktické funkce chytrých hodinek Garmin

Chytrým hodinkám můžete zapnout speciální režim osvětlení displeji, který je kompatibilní se systémy pro noční vidění. Aktivací režimu Stealth Mode se deaktivuje ukládání a sdílení pozice GPS. Zároveň se vypíná bezdrátová komunikace a možnosti připojení, abyste nezanechali ani jedinou stopu. Pro zajištění jednoduché pozice s ostatními budete mít k dispozici dva formáty souřadnic (UTM a MGRS) zobrazené na jedné obrazovce. Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition vám pomohou s výpočtem bodu výsadku z velkých výšek po vzoru vojenských postupů. Využít budete moci i balistickou kalkulačku k získání podpory míření při střelbě v terénu na dlouhou vzdálenost (za poplatek).

Spousta funkcí vám usnadní každodenní život

Chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny technologií NFC pro využití populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou ale notifikace na příchozí e-maily, zprávy, hovory nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Přes platformu Connect IQ můžete do hodinek stáhnout nové ciferníky a aplikace, které rozšíří funkce chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar. Pokud budete mít hodinky spárované s telefonem, lze využít funkci Detekce nehody. Ta spočívá v automatickém nebo manuálním zaslání informace o možné nehodě vybraným kontaktům. Do chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar lze samozřejmě přenést i informace z kalendáře, abyste měli přehled o svém programu.

Garmin Instinct 2X Solar nabídnou všestranné sportovní využití

V chytrých hodinkách je integrováno více než 25 sportovních profilů pro přesné zaznamenání aktivity. Garmin Instinct 2X Solar umí sledovat výkon i při překážkových závodech, kdy zaznamenávají časy mezi běžeckými a překážkovými úseky. Při prvním okruhu provedete zaznamenání automaticky a poté už budou všechno hodinky sledovat samy. Speciální sportovní profily umožní zaznamenávat a vést tréninky HIIT, Tabata, AMRAP, EMOM či vlastní trénink. Na základě vaší kondice vám mohou chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar doporučit každodenní tréninková doporučení podle kondice, aktuální zátěže i stavu tréninku. Regenerační asistent vám zase ukáže, jak dlouhá regenerace by pro vás byla vhodná. Funkce zohledňuje nejenom intenzitu tréninku, ale i další faktory, jako je stres, množství spánku a nebo denní míra pohybu.

Chytré hodinky monitorují zdravotní funkce

Garmin Instinct 2X Solar jsou vybaveny kvalitním optickým snímačem, který monitoruje tepovou frekvence a upozorní vás, pokud je váš klidový tep po delší dobu příliš vysoký nebo nízký. Chytré hodinky rovněž umí sledovat tepovou frekvenci při vašich aktivitách. Díky informací o variabilitě srdečního tepu (VST) získáte jasnější představu o svém zdraví, regeneraci i výkonu. S pomocí snímače Pulse Ox chytré hodinky Garmin měří saturaci krve kyslíkem, takže budete vědět, jak dobře vaše tělo kyslík vstřebává. Funkce Body Battery vám ukáže, na stupnici od 0 do 100, energii vašeho těla, díky čemuž si můžete lépe naplánovat své aktivity. Garmin Instinct 2X Solar monitorují spánek, přičemž zaznamenají lehký a hluboký spánek i REM fázi. Veškeré hodnoty se po spárování s mobilním telefonem přenesou do aplikace Garmin Connect, kde si můžete výsledky ještě lépe vyhodnotit.

Garmin Instinct 2X Solar používají rychloupínací pásky QuickFit

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickFit můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Instinct 2X svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a spoustu dalšího.

Aplikace Garmin Connect povede záznamy o vaší aktivitě

Po spárování hodinek Garmin Instinct 2X Solar s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Instinct 2X Solar jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Parametry a specifikace

Určení a kompatibilita

Určení Unisex
Kompatibilní OS Android, iOS
Verze kompatibilního OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 15, iOS 14, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníku Kulatý
Úhlopříčka displeje 1,1 "
Rozlišení displeje 176 × 176 px
Typ displeje Transflektivní MIP
Sklíčko Power Glass

Provedení a odolnost

Velikost pouzdra 50 mm
Materiál pouzdra Plast
Barva pouzdra Hnědá
Vodotěsnost 100 m (10 ATM)
Standard odolnosti MIL-STD 810G
Způsob ovládání Ovládání tlačítky
Hmotnost 67 g

Konektivita a senzory

Bezdrátové technologie NFC, Bluetooth, ANT+, GPS
Typ NFC platby Garmin Pay
Senzory a hardware Oxymetr, Barometr, Vibrace, Galileo, Glonass, Kompas, Akcelerometr, Gyroskop, Teploměr okolní teploty

Funkce

Sportovní aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chůze, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslování
Funkce měření sportu Krokoměr, Tepová frekvence, Detekce zahájení aktivity, Vzdálenost, Záznam trasy, Výpočet kalorií, Rychlost, Převýšení, Vystoupaná patra, Intervalový trénink, Tempo
Zdravotní funkce Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornění na srdeční problémy, Měření úrovně stresu, Pitný režim, Dechová cvičení, Sledování menstruačního cyklu, Připomenutí pohybu
Chytré funkce Hledání telefonu, Navigace, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vlastní ciferníky, Předpověď počasí, Solární nabíjení, Budík, Datum, Kalendář, Stopky
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách
Specializované funkce pro aktivity Outdoorové funkce, Golfové funkce, Lyžařské funkce

Notifikace a volání

Notifikace z telefonu Příchozí hovor, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě
Zprávy Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android)

Software

OS hodinek Vlastní OS výrobce
Jazyk mobilní aplikace Čeština, Angličtina, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština
Jazyk rozhraní Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Maďarština, Francouzština

Řemínek

Barva řemínku Hnědá
Materiál řemínku Silikon
Vyměnitelný řemínek Ano
Min. obvod zápěstí 14,5 cm
Max. obvod zápěstí 22,8 cm
Typ zapojení 26mm Garmin QuickFit

Výdrž a úložiště

Max. výdrž baterie 960 h (40 d)
Běžná výdrž baterie 65 h (2,71 d)

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Garmin
Modelová řada Approach
Model X
Kód:  PPinst2X9b5
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  010-02805-02
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB02