Obnovit stránku

GoGEN Smart Center

Díky šikovné aplikaci Smart Center se přímo z tabletu pohodlně dostanete ke všem aplikacím vaší Smart TV GoGEN stejně jako do internetového prohlížeče, se kterým se váš tablet promění v dotykovou plochu pro ovládání kurzoru prohlížeče.

V aplikaci je samozřejmě integrován plnohodnotný dálkový ovládač, se všemi funkcemi, které jste dosud byli zvyklí používat. Pro maximální komfort se nabízí ovládání pomocí hlasových příkazů a můžete si být jisti, že vaše Smart TV vás bude poslouchat skutečně „na slovo“. Ovládání totiž funguje v českém jazyce.


 

Šest věcí, které Smart Center umí

 
 
  • Ovládání hlasem v českém jazyce
  • Dotyková plocha pro pohodlné ovládání kurzoru
  • MediaShare – zobrazení médií z vašeho zařízení
  • Přehled aktuálně vysílaných pořadů
  • Kompletní funkce dálkového ovladače
  • FollowMe – přenos vysílání na displej tabletu
 
 
Pořady, které nestačíte zhlédnout v čase jejich vysílání, odtud můžete snadno vybrat k nahrávání a tuto starost svěřit vaší Smart TV. Nebo alespoň si nechat tyto důležité momenty aplikací Smart Center připomenout.

Najdete zde také možnost vyhledávat pořady podle oblíbených žánrů, jako jsou seriály, sport, zprávy a také filmy.

Všechny informace pohromadě


Své oblíbené televizní kanály najdete vždy přehledně uspořádáné na jednom místě, abyste měli dokonalý přehled o tom, jaké pořady jsou právě ve vysílání.

Sociální sítě vždy po ruce


Kliknutím na kterýkoliv pořad si zobrazíte detailní informace o pořadu, o jeho tvůrcích a protagonistech a případná videa či komentáře ze sociálních sítí Twitter a Facebook patřící k pořadu.

YouTube pohodlně ve velkém


Díky pohodlnému ovládání pomocí aplikace se snadno podíváte na videa z YouTube i dalších mediálních serverů. Ve velkém je to přece vždycky ještě větší zábava.
 
 
 


 
P-DC1-WEB23