Obnovit stránku

GORENJE BO758A33XG

A+
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

GORENJE BO758A33XG


Radostné pečení s vestavnou troubou Gorenje BO758A33XG

Trouba patří mezi jedinečné a nepostradatelné asistenty a ve vaší kuchyni by rozhodně chybět neměla. Užijte si pečení s novou vestavnou troubou Gorenje BO758A33XG. Roky pečlivého výzkumu v oblasti pečení, smažení a napařování vedly tradičního výrobce k vyvinutí široké škály funkcí a vlastností, díky kterým se nyní pečení stává pro každého uživatele zážitkem. Tento model disponuje tradičně klenutým tvarem trouby HomeMade Plus. Promyšlená konstrukce vnitřní části umožňuje horkému vzduchu rovnoměrně proudit okolo připravovaného jídla a vy tak vždy dosáhnete vynikajících výsledků pečení.

Vnitřní prostor oválného tvaru

Dokonalé výsledky pečení, grilování i rozmrazování zajišťuje perfektní umístění topných prvků a v kombinaci s HomeMade Plus tvarem trouby je zaručena i dokonalá distribuce horkého vzduchu uvnitř trouby okolo připravovaného pokrmu. 

Odolný vnitřní povrch SilverMatte

SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikropórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči vyšším teplotám. Vnitřek trouby je vybaven trojnásobným nátěrem, který dodává dodatečnou izolaci.

Užijte si pečení ve více úrovních

Rádi pečete? Připravte si až 5 plechů a můžete se do toho pustit. Dobrou zprávou je, že chutě a vůně se vzájemně nemíchají.

Tiché zavírání

Speciálně vyvinuté panty zajistí, že k zavření dvířek trouby vám stačí drobný pohyb a dvířka se samy rychle a tiše zavřou.

Vnitřní prostor

Trouby Gorenje nové generace se pyšní zvětšeným vnitřním prostorem, který vám dovolí připravit více porcí nebo druhů jídla.

Rychlé ochlazení

Systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje exteriér trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. To je důležité pro vaši bezpečnost i pro delší životnost trouby.

AquaClean

Vše, co je třeba udělat, je nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Během toho se horká párá postará o vynikající vyčištění všech vnitřních částí trouby.


PerfectGrill

Inteligentní umístění ohřívačů umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje výborné výsledky pečení. Díky tomu budou vaše pokrmy křupavé a dokonale chutné.

TouchFree

Veškeré nerezové plochy jsou ošetřené speciální vrstvou, která zabraňuje tvorbě otisků prstů.

Předehřev

Potřebujete rychle předehřát troubu na vysokou teplotu? Trouba Gorenje zvládne už za 6 minut dosáhnout teploty až 200 °C.

CataClean

Katalytické čištění představuje velkou pomoc při údržbě trouby. Když trouba po dobu pečení dosáhne teploty 85 °C a více, katalytické panely automaticky absorbují tuky a nečistoty.

Vybavení trouby:

  • 1× hluboký smaltovaný plech
  • 1× mělký smaltovaný plech
  • Rošt trouby
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 2 700 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,7 cm
Hloubka 54,7 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava Časovač, Dětská pojistka, Dotykové ovládání, Ochlazovací systém, Tlumené zavírání dvířek

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 71 l

Design

Design Klasický
Kód:  GORTR005
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  731934
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB22