Obnovit stránku

GORENJE BO76SYW

A+
-10%
12 990 Kč
11 691 Kč
9 662 Kč bez DPH

GORENJE BO76SYW

Trouba GORENJE BO76SYW jako nepostradatelný pomocník ve vaší domácnosti

Hledáte do své domácnosti vestavnou troubu, která splní všechna vaše očekávání? Pořízením vestavné trouby GORENJE BO76SYW určitě nešlápnete vedle. Trouba si vás získá svým moderním provedením v černé barvě, díky čemuž zajisté vkusně doplní interiér vaší kuchyně. Spotřebič vám nabídne 71litrový objem, který vám umožní péct na více úrovních najednou. Speciální vnitřní tvar trouby HomeMade Plus, super lehké a tiché zavírání dvířek GentleClose a jejich trojité zasklení CoolDoor s reflexní vrstvou či inteligentní paměťový systém AdaptBake, dělají z tohoto spotřebiče jedinečného kuchyňského pomocníka. V troubě GORENJE BO76SYW můžete péct maso, ryby, slané i sladké výrobky ze všech druhů těst, zeleninu, grilovat, zapékat, rozmrazovat a dokonce i zavařovat. Samozřejmostí je možnost použití horkého vzduchu, buď samostatně nebo v kombinaci s topnými tělesy.


Klíčové vlastnosti vestavné trouby GORENJE BO76SYW

  • Velký objem trouby 71 litrů, extra velká využitelná pečicí plocha
  • Odnímatelné vnitřní sklo dvířek trouby GORENJE s plochým povrchem
  • Tvar trouby HomeMade Plus, dvířka s trojitým zasklením a reflexní vrstvou
  • PerfectGrill dvojité topné těleso pro rovnoměrné pečení
  • Mechanické nastavení teploty, paměťový systém AdaptBake
  • Víceúrovňové pečení, částečně vysouvací teleskopické lišty na 2 úrovních
  • Snadné čištění trouby GORENJE BO76SYW díky funkci AquaClean

Paměťový systém AdaptBake

Vestavná trouba GORENJE BO76SYW je opatřena skvělou funkcí AdaptBake, která si dokáže zapamatovat nastavenou teplotu pro každý přednastavený program. Poté, co se rozhodnete péct, navrhne vám poslední a nejčastěji používané nastavení, které vám ušetří nejen energii, ale především váš čas. 

GORENJE BO76SYW zůstane dokonale čistá díky AquaClean

Interiér trouby GORENJE BO76SYW bude vždy bezpečný a sterilní díky pevnému materiálu SilverMatte. Spotřebič snese extrémní teploty  (i 500 °C), podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Čistou troubu můžete mít raz dva díky funkci AquaClean. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a zapnout program AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby GORENJE BO76SYW. Mastnota a zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí a pak je stačí jednoduše otřít hadříkem.

Dvířka s trojitým zasklením a reflexní vrstvou

Inovativní konstrukce a zasklení dvířek izolují troubu tak, aby se uvnitř spotřebiče GORENJE BO76SYW udrželo teplo, díky čemuž výrazně sníží spotřebovanou energii. Nebude tak docházet k úniku tepla z vnitřního prostoru trouby. Dvířka CoolDoor jsou navíc velice bezpečná nejen pro vás, ale také pro domácí zvířata a vaše děti, které rády objevují nové věci. Díky dvířkům se tak nezahřívá okolí trouby GORENJE BO76SYW. 

Tiché a elegantní zavírání dvířek

Velkou výhodou trouby GORENJE BO76SYW je praktický systém GentleClose, který zamezí nepříjemnému bouchnutí dveří. Jednoduše stačí pouhý dotyk a dvířka se velmi elegantně a tiše zavřou, aniž by vás nějak rušily. Tento šikovný systém je známý z nábytkářského průmyslu, přičemž i u trouby GORENJE BO76SYW si našel své uplatnění. 

Trouba GORENJE BO76SYW s 71litrovým vnitřním objemem

Trouba GORENJE BO76SYW spadá do energetické třídy A+ a pyšní se extra velkou využitelnou pečicí plochou Big Space. Zvýšený objem 71 litrů umožňuje současné pečení většího množství jídla na více úrovních. Chutě a vůně se vzájemně neprolínají a vy tak dosáhnete vynikajících výsledků. Přejete si, aby bylo vaše jídlo křupavé zvenčí a měkké a šťavnaté zevnitř? Výborných pečicích výsledků dosáhnete například s funkcí PerfectGrill.

Snadné a intuitivní ovládání trouby GORENJE BO76SYW

Zajisté vás potěší také snadné a intuitivní ovládání pomocí dotykového panelu a centrálního knoflíku, který je navíc příjemně podsvícený. Trouba GORENJE BO76SYW vám tak nabízí kombinaci chytrých funkcí, automatických předvoleb programů a snadného manuálního nastavení. 

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Pravý horký vzduch, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 300 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Vodou

Rozměry trouby

Výška 59,7 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 54,7 cm

Barva trouby

Barva Bílá

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Tlumené zavírání dvířek

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 71 l

Design

Design Klasický
Kód:  GORTR026
Záruka: 21 měsíců
Prod. číslo:  733220
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB27