Obnovit stránku

GORENJE D 7564

A+
-37%
Akční cena
Skladem > 5 ks
12 700 Kč
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu
Gorenje D 7564

Úsporné sušení s nadprůměrnou kapacitou

Kondenzační sušička Gorenje D7564 s tepelným čerpadlem je vybavena řadou inteligentních funkcí pro dokonalé usušení prádla s co nejvyšší efektivností při nízké spotřebě energie. Sušička je zařazena do energetické třídy A+, takže kromě ušetřené práce ušetří i vaši peneženku. Objemný buben s kapacitou 117 litrů usuší až 7 kg prádla, proto je sušička vhodným pomocníkem do početnější rodiny.


Široké možnosti nastavení

Sušička nabízí velké množství programů pro dokonalé usušení vašeho prádla včetně programu pro sušení do skříně nebo sušení pro žehlení. Zbývající čas můžete sledovat na předním LED displeji. O ukončení provozu vás bude informovat akustický signál.


Bezpečný provoz

Sušička je vybavena několika bezpečnostními prvky v podobě automatického vypnutí při přehřátí nebo otevření dvířek. K dispozici je také dětská pojistka, která uzamkne ovládání sušičky, odložený start nebo možnost nastavení požadované vhlkosti.
 


SensorIQ

Inteligentní sensor vlhkosti

SensorIQ automaticky upravuje proces sušení prádla podle požadovaného programu, typu prádla a úrovně vysušení. Čidlo vlhkosti nepřetržitě upravuje dobu sušení podle zjištěné úrovně vlhkosti v prádle.

AutoDrain

Přímé vypouštění kondenzátu

U kondenzační sušičky je vlhkost v podobě vody zachycována ve speciální nádržce o obsahu 5 litrů. Pomocí trubky AutoDrain je tato nádržka propojena s odpadem a vy se nemusíte starat o její vylévání.

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Díky tepelnému čerpadlu je k usušení prádla využito nižších teplot, což je šetrné nejen k oděvům, ale také k spotřebě energie. Plné využití vede až ke 63% úspoře elektrické energie ve srovnání s třídou A.

FiltrationSupreme

Účinný filtrační systém

Gorenje nabízí jeden z nejúčinnějších způsobů filtrace FiltrationSupreme, která je o 40% účinnější než je tomu u běžných filtračních systémů. Speciální 3D filtr a další 2 filtry uvnitř sušičky zachytí i ty nejmenší částečky a nečistoty z oblečení.

4,5
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Spotřeba energie 1,97 kWh
Hlučnost 65 dB
Doba na cyklu 152 min
Účinnost A
Hloubka 49 cm a více
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 50 kg
Funkce Tepelné čerpadlo , Odložený start , Displej , Dětská pojistka
Kód:  FAP3300o
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  445495
Odkazy: Stránky výrobce