Obnovit stránku

GORENJE GS52115X

A++
-21%
Akční cena
Skladem > 5 ks
8 900 Kč
6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Řešíte každodenní potíže s nahromaděným nádobím a nemáte čas jej umývat? Ideálním řešením pro vás by mohla být tato volně stojící myčka Gorenje GS52115X s šířkou 45 cm. Myčka disponuje celou řadou pokročilých funkcí pro každodenní použití, které jsou navíc velmi úsporné. Díky tomu si našla místo v energetické třídě A++. Ovládání mycích programů probíhá skrz tlačítka umístěné na přehledném místě. Samotné mytí probíhá při velice nízké úrovni hluku 49 dB.


Samočisticí filtr

Pro správnou funkčnost myčky Gorenje je zapotřebí náležité péče o filtr uvnitř myčky. Tu zajistí automatický systém čištění filtru. Díky tomu se předchází potížím a nesprávným chodem myčky.

Dokonalé sušení

Pro dokonale vysušené nádobí využívá tato myčka odpařování nahromaděného kondenzátu ze spodní části myčky, a tím pomáhá dosušení vašeho nádobí. Všechny modely značky Gorenje patří v souladu se směrnicemi EU do třídy účinnosti sušení „A“.


Funkce 3 v 1

Máte problém správně nastavit mycí cyklus dle vámi zvoleného mycího přípravku? S myčkou Gorenje ho mít nemusíte. Funkce 3 v 1 automaticky zajistí optimální cyklus mytí a správné nadávkování leštidla. Díky tomu dosáhnete vždy dokonalého lesku vašeho nádobí.

Funkce AquaStop

Nemusíte mít strach nechat myčku pracovat během vaší nepřítomnosti. Funkce parciální aquastop zamezí nenadálém úniku vody. Myčka má dvojité dno a při zaznamenání úniku vody zastaví myčku a čerpání další vody.


Přehled mycích programů:
Standardní program, intenzivní mytí, intenzivní krátké mytí, ECO program, namáčení, šetrné mytí

Volba teplot:
65/60/55/45/40 °C


4,8
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Roční spotřeba vody (AW C) 2 520 l
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 49 dB
Typ Úzká (45cm), Volně stojící, S panelem
Funkce Nastavitelné koše
Výška 84,5 cm
Šířka 44,8 cm
Hloubka 60 cm
Barva Nerez
Kód:  FBB01l
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  495767
Odkazy: Stránky výrobce