Obnovit stránku

GORENJE GV64160

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

GORENJE GV64160


Řešíte každodenní potíže s nahromaděným nádobím a nemáte čas jej umývat? Ideálním řešením pro vás by mohla být tato plně integrovaná myčka Gorenje GV64160 se standardní šířkou 60 cm. Myčka disponuje celou řadou pokročilých funkcí pro každodenní použití, které jsou navíc velmi úsporné. Díky tomu si našla místo v energetické třídě A++. Ovládání mycích programů probíhá skrz přehledná tlačítka s citlivým dotykem. Nepostradatelný je i LED panel, který zobrazí ty nejdůležitější informace o mycím cyklu. Samotné mytí probíhá při velice nízké úrovni hluku 47 dB. 


Gorenje GV64160 - funkce TotalDry

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Dokonale suché nádobí

Novinkou je funkce TotalDry, tedy automatické pootevření dvířek myčky po ukončení mycího cyklu. To zajistí odvětrání zbytkové páry a rychlejší oschnutí nádobí. 

Gorenje GV64160 - funkce SpeedWash

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Funkce SpeedWash pro rychlé mytí

Máte doma mnoho hostů a dochází vám čisté nádobí pro další servírování vašich pochutin? Myčky Gorenje vás nenechají ve štychu. Funkce SpeedWash se postará o rychlé umytí nádobí za pouhých 15 minut. Tudíž se nemusíte obávat nepříjemného čekání na umyté nádobí.


Gorenje GV64160 - optimální rozložení nádobí SmartFlex

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Kvalitní zpracování s dostatkem prostoru

Nemusíte mít strach z nedostatku prostoru. Myčka totiž disponuje objemnou nerezovou vanou, jejíž přihrádky s funkcí SmartFlex zajistí optimální rozložení veškerého nádobí v myčce. Přihrádky lze navíc libovolně nastavit, a tak se využitý prostor ještě zefektivní.

Gorenje GV64160 - úspora díky připojení k horké vodě

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Úsporný provoz

Myčky Gorenje můžete namísto studené vody připojit k horké vodě, a tím zkrátit čas mytí, a zároveň ušetřit nemalé finanční prostředky za elektrickou energii. Senzor čistoty vody navíc sníží spotřebu vody při mytí lehce znečištěného nádobí při zachování dokonalých mycích účinků. 


Gorenje GV64160 - SmartControl ovládání s LED displejem

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

SmartControl

Ovládání nikdy nebylo jednodušší. Myčka Gorenje GV64160 disponuje logicky uspořádanými dotykovými tlačítky, které se nachází na dobře dostupném místě. Nechybí ani přehledný LED displej, který zobrazuje informace o právě chystaném mycím cyklu.

Gorenje GV64160 - Total AquaStop

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Funkce Total AquaStop

Nemusíte mít strach nechat myčku pracovat během vaší nepřítomnosti. Při nenadálém úniku vody mimo prostor myčky, funkce Total AquaStop automaticky odpojí přívod vody a zamezí tak potenciálním škodám na vašem majetku.

Gorenje GV64160 - Extra Hygiena, AUTO programy

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Vylepšené mycí programy

Kromě tradičních mycích programů nabízí myčka Gorenje AUTO program, který díky moderní senzorové technologii, zajistí nastavení optimálního mycího programu, a tím sníží spotřebu vody a energie.


Přehled mycích programů:
Auto program, intenzivní mytí, ECO program, oplachování, rychlý program 20 minut

Volba teplot:
70/65/55/45/35 °C


Parametry a specifikace

Typ

Typ Plně integrovaná

Barva

Barva Černá
Kód:  FBB01g
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  538869
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12