Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Gramofony jsou opět v módě

Módní trendy v oblečení či účesech se pravidelně mění a často i několikrát během roku. Poslouchání hudby je naopak trošku stálejší oblast, ze které však už dnes postupně mizí klasický prodej CD a nahrazuje ho digitální formát. Jistě znáte například náš portál Alza Media.

Ti pravý hudební fajnšmekři však nemusí zoufat, protože už těsně za dveřmi je návrat klasických gramofonů a černě vyvedených gramodesek.

Zaposlouchejte se do dlouhohrající desky

Pro-Ject Essential II je pokračovatel úspěšného gramofonu zdokonalený o tišší synchronní motor a ovládací prvek motoru se stejnosměrným napájením. Spolu účinně minimalizují nežádoucí vibrace, čímž dokáže přenést čistší zvuk. K tomu přispěje i pásový pohon silikonovým řemínkem a raménko z jednoho kusu hliníku na novém safírovém ložisku. Zkrátka utěší i opravdové vyznavače prvotřídní reprodukce.

Pro-Ject Essential II

Vaše sbírka gramofonových desek nebude ležet ladem ani při zakoupení modelu PL-30-K od prémiového výrobce Pioneer. Jeho dvouvrstvé šasi s 4mm kovovou deskou vydá dokonalý zvuk. Navíc přidává i speciální talíř z litého hliníku pro maximální potlačení vibrací. Dojde tedy k naprostému omezení prskání a přeskakování.

Osloví zejména profesionální DJ

STANTON T 92

Gramofony Stanton jsou velmi oblíbené v řadách vyznavačů mixování skladeb. Konkrétně máme v nabídce typ T 92, který je doslova obtěžkán řadou zajímavých funkcí. Základem je přímý náhon s velmi odolnou konstrukcí pro minimalizaci zpětné vazby. Díky přítomnému rozhraní USB si navíc dopřejete i převod hudby z vinylu do vašeho počítače. K tomu napomůže i dodávaný software, který je součástí příslušenství.

WEB8